Polisan Boya bayileri Batı Amerika'ya gitti!

Polisan Boya, 15 yıldır düzenli olarak sürdürdüğü geleneksel bayi seyahatlerinin yenisini, Polisan Holding’in 50. yılı dolayısıyla dünyanın en görkemli şehirlerinden olan Los Angeles ve Las Vegas’a gerçekleştirdi

Polisan Boya bayileri Batı Amerika'ya gitti!

26 Mart 2014 / Emlakwebtv
Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis’in her sene seyahat öncesi gidilecek destinasyonda yaptığı ön keşif ile kalınacak otellerden yemek yenilecek restoran ve menülere varana kadar titizlikle içeriğini hazırladığı bayi seyahatlerinin kalitesi ve ünü sektörün sınırlarını aşmış durumda. Bu sene Polisan bayileri 7 gecelik programla Los Angeles’in parklar dünyasında çocukluk günlerine geri dönerken, Las Vegas’ın tema otelleri arasında adım başı dünyanın başka bir köşesini gezmiş gibi oldular... Türkiye’nin başarılı basketbol oyuncusu ve gururu Hidayet Türkoğlu’nun takımı Clippers’ın maçını ünlü Staples Center’da izleyen Polisan bayileri yaklaşık 300 kişilik Türk grubu olarak Hidayet Türkoğlu’ndan büyük ilgi gördü.

Polisan Boya’nın 11 – 18 Mart tarihleri arasında Batı Amerika’ya gerçekleştirdiği bayi gezisi hem şirketin hem de Türk boya sektörünün uluslararası alanda bilinirliğini arttırdı. Çok sayıda bayinin bir araya geldiği geziye Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, CEO’su Erol Mizrahi ve Polisan’ın diğer üst düzey yöneticiler katıldı.  

Bayileriyle bütünleşebilmeyi hedeflediklerini söyleyen Polisan Boya CEO'su Erol Mizrahi, geziye bakış açılarının bir aile olarak birlikte ve keyifli zaman geçirmek olduğunu ifade etti.  Her yıl düzenli olarak bu tür organizasyon içinde bulunduklarını kaydeden Mizrahi, Los Angeles ve Las Vegas gezisi ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Bu gezinin asıl amacı bayilerimizle bütünleşebilmektir. Her yıl bu tür organizasyonları düzenli olarak yapıyoruz. Genelde seyahat destinasyonlarımızı en uzak noktalardan seçiyoruz dünyanın en uzak köşelerini bayilerimizle birlikte keşfediyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Seyahat etmek yoğun iş temposuna kısa bir mola vermek, yılın yorgunluğunu atmak ve birlikte yeni yerler görmek, yeni deneyimler kazanmak demek bizim için. Son yıllarda bayilerimiz seyahatlerimize aileleri ile birlikte katılmakta ve bu sayede Polisan seyahatlerinin keyfi de artmakta... Daha önce Dünyanın en büyük gemisi Oasis of the Seas ile Karayipler, Güney Afrika, Küba, Meksika, Arjantin, Avustralya, Vietnam, Kenya, Brezilya seyahatlerimiz gerçekleşti ve hepsinde birçok hatıra biriktirdik.
 
7 gün süren gezide bayiler ve yöneticiler önce Los Angeles’ı (Melekler Şehri) gezdi. Dünyanın en büyük eğlence parkı ve önemli bir turizm merkezi olan Disneyland’ı gezen Polisan ekibi, Hollywood Unıversal Stüdyolarında seyrettikleri filmlerdeki sahnelerin aslında nasıl çekildiklerini ve tüm hilelerini en ince ayrıntısına kadar gördüler. Amerikan Deniz Kuvvetlerinin Pasifik filosu ana üssü ve komuta merkezi Midway’de ihtişamlı uçak gemilerini ziyaret ettiler. ABD’nin sekizinci büyük şehri olan San Diego Sea World Gezisi’nin ardından meşhur sahil bölgelerinden biri olan Santa Monica’yı gezerek Los Angeles turunu tamamladı.

Çölün ortasında bir cennet olan Las Vegas’ta Mısır piramitlerinden Eyfel kulesine, Manhattan gökdelenlerinden Roma imparataorluğuna bir dizi tema oteline Polisan bayileri hayran kaldı.