Polisan Boya'dan Polipalette uygulaması

Polisan Boya, mükemmel tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile yeni nesil mobil uygulama Polipalette’i duyurdu. Uygulama hem IOS hem de Android'de kullanıma hazır...

Polisan Boya'dan Polipalette uygulaması

Polisan Boya, mükemmel tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile yeni nesil mobil uygulama Polipalette’i duyurdu. Binlerce renk seçeneğinin yanı sıra Ayın Rengi ya da Yıldız Ürünler seçenekleriyle kararsız kaldığınız anlarda yardımınıza koşacak olan Polipalette ile ellerinizi boyaya değdirmeden evinizin her köşesini hayallerinizdeki renklere boyayarak renk seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Türkiye’nin öncü ve güçlü boya markası Polisan Boya, yeni mobil uygulaması Polipalette ile herkesi sınırsız renklerle dolu dünyasına davet ediyor. 

Polisan Boya'dan Polipalette uygulaması

El Değmeden Rengârenk Duvarlar

Evinizin duvarının hangi renk olacağını deneyerek görmek için Polipalette uygulaması, hayallerinizi mobil araçlar üzerinde beğeninize sunuyor. Polipalette ile evinizin duvarlarını anında sanal olarak renklendirecek ve sonucu anında görüp istediğiniz kişiyle paylaşabileceksiniz.

Polisan Boya'dan Polipalette uygulaması

Kararsız kaldığınız anda Polipalette, binlerce renk seçeneğiyle yardıma koşuyor

“En sevdiğim renk duvarlarımda nasıl durur? Nalbura gittim 1000’lerce renk alternatifi sundu, hepsi de birbirinden güzel, nasıl karar vericem? Komşum evini yeni boyattı, rengi de pek güzel oldu ama acaba o renk bizim mobilya, halı, perdesine uyar mı?” soruları arasında sıkışıp kaldıysanız çare Polipalette. 

Mobil uygulama ile mekânlar için en ideal renge karar verirken aynı zamanda renk uzmanı Oya Komar tarafından hazırlanan renk kombinasyonu önerilerinden ilham alarak sıra dışı ve özgün mekanlar yaratabilir; “Ayın Rengi” köşesinde çok satan moda renkleri, “Yıldız Ürünler” köşesinde hem çok satan ve hem de yeni çıkan Polisan Boya ürünlerinin üstün özelliklerini inceleme fırsatı sunuluyor. 

Polipalette hem IOS hem Android’de

Hem akıllı telefon hem de tablet uygulamaları bulunan Polipalette uygulaması IOS ve Android işletim sistemleri üzerinde kullanıma hazır.

Firma Bilgisi: Polisan Boya