Polisan'dan Türkiye'de bir ilk

Türkiye'nin en yaygın boya markalarından biri olan Polisan Boya, sektör için bir ilk niteliği taşıyan silinebilir yarı parlak iç cephe boyasını piyasaya sürdü

Polisan'dan Türkiye'de bir ilk

Türkiye'nin en yaygın boya markalarından biri olan Polisan Boya, boya sektörü için bir ilk niteliği taşıyan silinebilir "yarı parlak" iç cephe boyası Royal'i piyasaya sürdü. Türkiye'nin iç cephelerde kullanılabilen ilk yarı parlak boyası özelliğini taşıyan Royal, Dow Chemical tarafından geliştirildi. Üründe kullanılan EVOQUE teknolojisi sayesinde iç cephe boyalarından beklenen tüm özellikler, silinebilirlik niteliği ile birlikte hayat buldu.

Polisan'dan Türkiye'de bir ilk

Polisan'dan boya sektöründe bir ilk: Royal
Polisan Boya, Türkiye'de bir ilke imza atarak "Yarı Parlak" boya üretimini gerçekleştirdi. Firmanın sürdürülebilir inovasyon vizyonu çerçevesinde geliştirilen Royal-Yarı Parlak ürün, Polisan Boya'nın yarı mat ürünleri arasında büyük beğeni kazanan Ambians Ailesi'nin en genç üyesi olma özelliği taşıyor. Ürünle ilgili bilgi veren Polisan Boya Pazarlama ve Kanal Strateji Direktörü Dilek Çolakoğlu, Royal ürününün iç cephe boyalarından beklenen tüm özelliklerin Polisan Boya ar-Ge merkezi tarafından maksimize edilerek geliştirildiğini belirterek:

"Ülkemizin ilk yarı parlak boyası Royal’i sektöre kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Yarım asırdır Ar – Ge’den ödün vermeden sektörde ilklere imza atan Polisan Boya olarak Royal ile iç cephelerde parlak yüzey sevenler için yepyeni bir sayfa açıyoruz. " ifadelerini kullandı.