Port Life Tuzla Özdemir İnşaat

Port Life Tuzla Özdemir İnşaat tarafından 3 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor

Port Life Tuzla Özdemir İnşaat

Port Life Tuzla Özdemir İnşaat tarafından 3 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Toplam 184 adet dairenin yer aldığı Port Life Tuzla 3 bloktan meydana geliyor. Kentsel Dönüşüm projesi olan Port Life Tuzla 5 katlı olarak tasarlandı.

Port Life Tuzla satılık daire büyüklükleri 50 ila 109 metrekare arasında değişiyor. Port Life Tuzla projesi site özellikleri içerisinde ise açık yüzme havuzu, kapalı otopark, güvenlik, kameralı güvenlik, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları yer alıyor. 

Port Life Tuzla fiyatları ve ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Projede peşin ödemelerde yüzde 3 indirim uygulanıyor. Yüzde 50 peşinatla 240 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor. Firma bünyesinde ise yüze 50 peşinat ile 12 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 

Tuzla'da hayata geçirilen Port Lİfe TEM, E-5, Havaray, liman, havaalanı ve marinaya yakınlığı ile dikkat çekiyor. Port Life Tuzla teslimlerinin 2016 yılının sonlarında yapılması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Özdemir Inşaat
Proje Bilgisi: Port Life Tuzla