Prefabrik Yapı'dan inovatif çözümler

Hazır yapı sektöründe 25. yılını tamamlayan Prefabrik Yapı, sunduğu inovatif çözümlerle dikkat çekiyor

Prefabrik Yapı'dan inovatif çözümler

Hazır yapı sektöründe 25. yılını tamamlayan Prefabrik Yapı, sunduğu inovatif çözümlerle dikkat çekiyor. Ar-Ge ve Ür-Ge yatırımları ile adından söz ettiren Prefabrik Yapı A.Ş. geliştirdiği Demonte ve Monoblok Konteyner sistemleri ile sadece 25 dakikada profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmadan, kurulabilen yaşam alanları yaratıyor.

Zorlu şartlara dayanıklı
Zorlu şantiye ve iklim şartlarına dayanıklı olup, 3 kata kadar kullanılabilen konteyner, defalarca sökülüp, takılabiliyor. Tamamı demonte, çevreci, ekonomik ve sağlam olan ürünler, bir turla paketli 12 adet taşınabiliyor. Kısa sürede yüklenip, kolay depolanıyor. Çelik karkasta galvaniz yapı çeliği, çatı ve duvarlarda Hekim Sandviç Panel, tabanda ise; A1 sınıfı yanmaz Hekimboard fibercement teknolojisi ile doğal çimento levhalar kullanılıyor.

Şantiye mobilizasyonunda kullanılıyor
Flatpack konteynerlerin kullanılma amaçlarının başında şantiye mobilizasyonları geliyor. Şantiye alanında yemekhane, yatakhane, tuvalet ve duş yapıları, revir vb. ihtiyaçlarının karşılanması için rahatlıkla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra flatpack konteynerler doğal afet sonrasında acil yaşam üniteleri olarak da kullanılabiliyor. Okul, hastane, sağlık ocağı, sosyal tesisler, kamp yapıları ve bir çok alanda fonksiyonel çözümler sunuyor.

Prefabrik Yapı A.Ş., STEELIN markası ile ön üretimli hafif çelik binalar, ekolojik konteynerler, pasif evler ve sıfır karbon salınımlı Mars Konteyner ile gelecek için yaşanabilir alanlar yaratıyor.