Premier Kampüs Ofis lansmanı emlakwebtv'de

FerYapı’nın Kağıthane’de 20 dönüm arazi üzerinde 150 Milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği Premier Kampüs Ofis projesinin tanıtım toplantısını emlakwebtv farkıyla izleyin

29 Nisan 2013 / emlakwebtv
Nisan 2010'da gayrimenkul sektörünü giriş yapan FerYapı, Türkiye’nin ilk küçük metrekareli, nitelikli A+ ofis konseptine sahip projesi iTower, Basın Ekspres Yolu’nda İstWest, Kartal’da konumlandırılan Mai Residence ve Merter'de yükselen Parima Residence’nin ardından 5’inci projesi  Premier Kampüs Ofis ile de yeni bir konsepte öncülük ediyor. 28 bin mertekare satılabilir alandan oluşan projenin 4 bin 200 metrekaresi ise ticari alandan oluşuyor. Ayrıca 1200 metrekare spor tesisi alanına sahip.

FerYapı’nın Çelikler Limited Şirketi ile ortak hasılat paylaşımı metodu ile hayata geçirdiği Premier Kampüs Ofis'in tanıtım toplantısında konuşan FerYapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova projeyi 2 buçuk yılda tamamlayacaklarını belirtti.

İş dünyasında yeni Maslak olarak kabul edilen Kağıthane’de 20 dönümlük bir alana kurulan proje, birleştirilebilir modüller sayesinde ister 40 metrekare ile 300 metrekare arasında küçük ofisler, ister 800 metrekare ile bin metrekare arasında orta boy ofislerden oluşuyor.

Premier Kampüs Ofis’te kendi lobisine sahip, özel girişli 10 bin metrekarelik genel merkez arayanlar için de çözüm bulunuyor. Projede kat ofisleri kadar en üst katlarda yer alan dubleks ofisler 5 bin 600 metrekarelik terasları ile Sadabad manzarasıyla iş yaşamı fırsatı sunacak.

6 bin metrekarelik alana sahip Kampüs Meydan’da gurme restorandan kafelere, banka şubelerinden showroomlara kadar pek çok mağaza bir arada bulunurken, Kampüs Bahçe ise Canteen, Fit Stop, Break Room, açık çalışma alanları gibi pek çok sosyal aktivite mekanı ve yeşil alanları ile Premier Kampüs Ofis’te hayatı renklendiriyor.

Premier Kampüs Ofis iş dünyasının yeni Maslak’ı Kağıthane’de kuruluyor
İş dünyasında alıştığınız bölme bölme, kapalı kutu gibi ofislerin yerini şimdi kampüs ofisler alıyor. Dikey binalar yerine, az katlı yatay binalardan oluşan kampüs ofisler, park hissi veren büyük yeşil alanlarda kuruluyor. Premier Kampüs Ofis’i dünyanın en önemli mimarlarından Julien De Smedt ve Türkiye'nin önemli mimarlarından Bünyamin Derman tasarladı.

Premier Kampüs’ün sosyal olanakları;
Proje, cep sineması ve seminer odaları, parti odası ve hobi odaları, toplantı odaları, her yerde wi-fi, sekreterya temizlik hizmeti, IT hizmeti teknik servisi, fitness, squash, pilates, basketbol, dinlenme ve performans havuzları, SPA, sauna, sağlık odası, buhar odası gibi sınırsız olanaklar sunuyor. FerYapı’nın Çelikler Limited Şirketi ile ortak hasılat paylaşımı metodu ile hayata geçirdiği projede büyüklükleri 25 ile 1500 metrekare arasında değişen mağaza, cafe ve restoranlara da yer veriliyor.

Büyümek isteyen girişimciye Stok Ofis
Premier Kampüs Ofis, stok ofis alanları ile büyümeyi düşünen ve küçük bir ofise sahip girişimcilerin işini kolaylaştırıyor. Geçici olarak alan ihtiyacı olacak ofis sahipleri, bu alanda masa/alan kiralaması yapabiliyor.  Stok ofis alanında, her türlü destek ve hizmet bulunuyor.


Fer Yapı hakkında detaylı bilgi için http://www.feryapi.com

Premier Kampüs Ofis Projesi hakkında detaylı bilgi için http://www.premierkampusofis.com

Proje Bilgisi: Premier Kampüs Ofis