Premier Kampüs Ofis ödeme planı

Fer Yapı projesi olan Premier Kampüs Ofis ödeme planı kapsmaında yüzde 20 peşin ödeme ve 24 ay sıfır faiz imkanı ile taksitlendirme yapıyor

Premier Kampüs Ofis ödeme planı

11 Haziran 2014 / Emlakwebtv
FerYapı Premier Kampüs Ofis projesini 28 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriyor. 4 bin 200 metrekaresi ticari alandan meydana gelen Kampüs Ofis 1.200 metrekare spor tesisi alanına yer veriliyor.  FerYapı’nın Çelikler Limited Şirketi ile ortak hasılat paylaşımı metodu ile hayata geçirdiği Premier Kampüs Ofis projesinde yer alan özellikler şöyle: Kampüs Bahçe, Canteen, Fit Stop, Break Room, açık çalışma alanları. Premier Kampüs Ofis tasarımı Mimar Julien De Smedt ve Mimar Bünyamin Derman gerçekleştiriyor.
Kampüs Ofis projesindeki küçük ofisler 40 metrekare ile 300 metrekare arasında, orta ofisler 800 metrekare ile 1000 metrekare arasında ve büyük ofisler 10 bin metrekare alan büyüklüğünde tasarlanıyor.

Premier Kampüs Ofis özellikleri
Proje, cep sineması ve seminer odaları, parti odası ve hobi odaları, toplantı odaları, her yerde wi-fi, sekreterya temizlik hizmeti, IT hizmeti teknik servisi, fitness, squash, pilates, basketbol, dinlenme ve performans havuzları, SPA, sauna, sağlık odası, buhar odası gibi sınırsız olanaklar sunuyor. FerYapı’nın Çelikler Limited Şirketi ile ortak hasılat paylaşımı metodu ile hayata geçirdiği projede büyüklükleri 25 ile 1500 metrekare arasında değişen mağaza, cafe ve restoranlara da yer veriliyor.

Premier Kampüs Ofis ödeme planı
Premier Kampüs Ofis ile Türkiye’de yüzde 20 peşinatla 24 ay sıfır faiz imkanı sağlanıyor.

Premier Kampüs Ofis teslim tarihi
Fer Yapı’nın Premier Kampüs Ofis Kağıthane projesi 2015 yılında teslim edilecek.

Premier Kampüs Ofis nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Premier Kampüs Ofis Kağıthane’de inşa ediliyor.

Premier Kampüs Ofis iletişim bilgileri
Gürsel Mahallesi İmrahor Caddesi
Tümleç Sokak 34400 Kâğıthane/İstanbul
0212 222 47 47

Proje Bilgisi: Premier Kampüs Ofis