Premier Kampüs Ofis'ten bahar kampanyası

FerYapı güvencesi ile Kağıthane'de hayata geçirilen Türkiye'nin ilk yatay kampüs ofis mimarisine sahip Premier Kampüs Ofis bahar kampanyası düzenledi

Premier Kampüs Ofis'ten bahar kampanyası

FerYapı güvencesi ile Kağıthane'de hayata geçirilen Türkiye'nin ilk yatay kampüs ofis mimarisine sahip Premier Kampüs Ofis bahar kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında hemen teslim, 2017'de ilk ödeme ve düşük faiz imkanı sunuluyor. 

Şehrin merkezinde yer alan proje, ulaşım imkanları ve yüksek prim imkanı ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Premier Kampüs Ofis, metro ve tüp geçit ile daha fazla artacak ulaşım rahatlığı sunuyor. 

Premier Kampüs Ofis'ten bahar kampanyası

2017 yılında açılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu'nun Kağıthane durağının yakınlarında konumlanan Premier Kampüs Ofis, çalışanların rahat nefes alacağı 154 bin 491 metrekarelik bir alanda yayılıyor. Proje Sadabad Korusu'na komşu olma özelliği ile öne çıkıyor. 

367 adet ofis ve 42 adet ticari alanın yer aldığı Premier Kampüs Ofis projesi, park hissi veren yeşil alanları, gurme restorandan kafelere, banka şubelerinden sosyal aktivite mekanlarına kadar pek çok şeyi bir arada barındırıyor. 

Premier Kampüs Ofis'ten bahar kampanyası

Projede, 25 farklı toplantı salonundan, arşiv alanına, Lounge Plus ve Break Room'dan kat bahçelerine kadar birçok detayın bulunduğu Premier Kampüs Ofis, global şirketlerin yeni tercihi kampüs ofis konsepti, bu ofis yaklaşımının temel öğeleri olan yatay konumlandırması, kampüs bahçesi, çalışan odaklı yapısı ile dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: feryapı
Proje Bilgisi: Premier Kampüs Ofis