Premier Kampüs Ofis'ten yeni kampanya

FerYapı tarafından Kağıthane'de hayat bulan Premier Kampüs Ofis yeni kampanya kapsamında hemen teslim, ilk ödeme 2017'de ve düşük faiz fırsatları sunuyor

Premier Kampüs Ofis'ten yeni kampanya

FerYapı tarafından Kağıthane'de hayat bulan Premier Kampüs Ofis yeni kampanya kapsamında hemen teslim, ilk ödeme 2017'de ve düşük faiz fırsatları sunuyor. Bahar ayına yeni fırsatlar ile merhaba diyen Premier Kampüs Ofis, yatırımcılara ilk ödemelerde 2017 yılında başlama imkanı veriyor. 

İstanbul'un iş dünyasına yakınlığı ve ulaşım imkanları ile yüksek prim potansiyeli sunan Premier Kampüs Ofis Kağıthane projesi, metro ve tüp geçit gibi dev projeler ile değerini arttırmaya devam ediyor. 154 bin 491 metrekarelik alanda kurulan proje Sadabad Korusu'nun yanında yükseliyor. Projede teslimler ise başlamış durumda. 

Premier Kampüs Ofis'ten yeni kampanya

367 adet ofis ve 42 adet ticari alandan meydana gelen Kağıthane Premier Kampüs Ofis, yeşil alanları, restoranları, kafeleri, banka şubelerinden sosyal aktivite alanlarına kadar pek çok şeyi bünyesinde barındıran meydanı, break room, spor salonu, cep sineması, arşiv odası, toplantı ve konferans salonu gibi imkanlarla çalışanların ihtiyaçlarına karşılık veriyor. 

Premier Kampüs Ofis'ten yeni kampanya

FerYapı imzası taşıyan Premier Kampüs Ofis projesi yeni bir kampanya ile bahara merhaba diyor. Kampanya kapsamında ilk ödeme 2017 yılında olacak şekilde ve düşük faiz fırsatı sunuluyor. Premier Kampüs Ofis hemen teslim avantajları ile sahiplerini bekliyor. 

150 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Premier Kampüs Ofis projesi , Kağıthane'de Çelikler LTD. ŞTİ. arsası üzerinde konumlandırıldı. Proje, Çağlayan Adalet Sarayı'na olan yakın konumu nedeniyle oldukça fazla ilgi gördü. 

Firma Bilgisi: feryapı
Proje Bilgisi: Premier Kampüs Ofis