Premista Residence

Adafen İnşaat güvencesi ile yükselen Premista Residence 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor

Premista Residence

Adafen İnşaat güvencesi ile yükselen Premista Residence 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 52 adet dairenin yer aldığı Premista Residence 2 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Premista Residence satılık daire büyüklükleri 92 ile 151 metrekare arasında değişiyor. 

Premista Residence projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; güvenlik, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kamelya ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, balkon, ebeveyn banyosu ve merkezi ısıtma. 

Premista Residence fiyatlarının 250 bin lira ile 550 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Premista Residence projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Proje rezidans kalitesi ve apartman kriterlerinde inşa ediliyor.

İstanbul Beylikdüzü Esenyurt bölgesinde inşa edilen Premista Residence aile projesi olarak hayata geçiriliyor. Tapuların teslime hazır olduğu projede 12 katlı tek blok bulunuyor. 52 dairenin yanı sıra 2 mağazanın yer aldığı Premista Residence projesi zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun olarak yükseliyor. 

Premista Residence adres bilgisi : Cumhuriyet Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı 1983 Sokak No: 7 Esenyurt - İstanbul 

Premista Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 852 42 26
Web adresi : www.premista.com
E-posta adresi : info@premista.com

Firma Bilgisi: Adafen Inşaat
Proje Bilgisi: Premista Residence