Prenta Market, girişimci adaylarıyla buluşuyor

Vefa Holding bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye'nin ilk ön üretimli yapı marteni Prenta, "Bayim Olur musun?" Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda girişimci adaylarıyla buluşuyor

Prenta Market, girişimci adaylarıyla buluşuyor

Türkiye'nin ilk ve tek ön üretimli yapı marketi olma özelliği taşıyan Prenta Market "15-18 Ekim tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek "Bayim Olur musun?" Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda yatırımcı adaylarıyla buluşmayı sürdürüyor.

Prenta Market, Franchising Fuarı'nda
Vefa Holding bünyesinde ve ön üretimli yapılar alanındaki ürün ve markalarını bünyesinde toplayan Prenta Market'in bu ürünlerin kullanıcının ayağına getirilmesindeki önemine dikkat çeken Vefa Holding İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit, firmanın Türkiye'nin 5 noktasındaki yapılanmasını tamamladığını söyledi. Koçyiğit:

"“Şu anda İstanbul Pendik ve Esenyurt, Samsun, İzmir ve Konya olmak üzere beş noktada yapılanmamızı tamamladık. Prenta Market’e tüm kullanıcıların her yerden kolayca ulaşmasını amaçladık. Bu nedenle de Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam ediyoruz. Yatırımcılar ile markaları buluşturacak olan Bayim Olur musun Fuarı da bu açıdan bizim için oldukça önemli. Girişimcileri Prenta Market’in standına bekliyoruz” dedi. 

İki yılda 16 yeni ön üretimli market hedefi
Koçyiğit, ön üretimli yapı sektörünün ürün, marka ve fırsatlarının Prenta Market'e olacağını da belirterek, önümüzdeki iki yıl içinde 16 yeni ön üretimli yapı marketi açmayı hedeflediklerini söyledi. 

Bayim Olur musun?
15 Ekim'de başlayan ve 18 Ekim'e kadar devam edecek olan "Bayim Olur musun?" Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, CNR Fuar Merkezi'nde gerçekleştiriliyor.