Prestij Elit

Prestij Elit 60 bin metrekare alan üzerinde Bursa Osmangazi'de yükseliyor. Projede 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor

Prestij Elit

Prestij Elit 60 bin metrekare alan üzerinde Bursa Osmangazi'de yükseliyor. Projede 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 276 adet dairenin yer aldığı proje Bak Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Prestij Elit satılık büyüklükleri 165 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor. 

Prestij Elit sosyal imkanları
- Açık yüzme havuzu
- Çocuk oyun alanları
- Çocuk yüzme havuzu
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kapalı otopark
- Kapalı yüzme havuzu
- Sauna

Prestij Elit

Prestij Elit fiyatlarının 329 bin lira ile 399 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Prestij Elit projesinde konutlar banka kredisi için uygun. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Prestij Elit teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Bursa Osmangazi'de yükselen Prestij Elit iki etapta toplam 46 bloktan oluşuyor. Projenin ilk etabında ise 23 blok bulunuyor. Prestij Elit projesinde normal dairelerin yanı sıra bahçe katı daireler de yer alıyor. Prestij Elit daire özellikleri şöyle; ebeveyn banyosu, intercom sistemi, ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma, ebeveyn giyinme odası ve kombi. 

Prestij Elit adres bilgisi : Mudanya Yolu Hakimiyet Cad. Osmangazi/Bursa
Prestij Elit iletişim bilgileri
Telefon : 444 16 99
Web : http://www.bakyapi.com.tr/

Firma Bilgisi: Bak Yapı
Proje Bilgisi: Prestij Elit