Prestij Evleri Beylikdüzü

Prestij Evleri Beylikdüzü kiralık daire fiyatlarının 850 TL'den başlaması ön görülüyor. Projede ikince etap konutlarının teslimlerinin ise 2016 yılında yapılması planlanıyor

Prestij Evleri Beylikdüzü

Prestij Evleri Beylikdüzü projesi Bak Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Prestij Evleri Beylikdüzü hemen teslim ediliyor. Prestij Evleri Beylikdüzü 2 bin 392 adet daireden meydana geliyor. 103 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Prestij Evleri Beylikdüzü 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Prestij Evleri Beylikdüzü satılık daire büyüklükleri 90 metrekare ile 174 metrekare arasında değişiyor.

Anahtar teslimlerine 2015 yılında başlayan Prestij Evleri Beylikdüzü kiralık daire fiyatlarının 850 TL’den başlaması ön görülüyor. Prestij Evleri Beylikdüzü  E-5 karayolu ile TEM Bahçeşehir bağlantı yolu kavşağında, Torium AVM metrobüs durağına 700 metre mesafede inşa ediliyor.

Prestij Evleri Beylikdüzü ilk etabının teslimleri gerçekleşmiş olup, 2’nci etabının teslimlerinin de 2016 yılında yapılması planlanıyor. Prestij Evleri Beylikdüzü ödeme planı kapsamında Akbank, Garanti Bankası ve Türkiye İş Bankası ile taksit imkanı sunuluyor. Prestij Evleri Beylikdüzü satılık daire fiyatları da 259 bin TL ile 300 bin TL arasında değişiyor.

Prestij Evleri Beylikdüzü adres bilgileri: Namık Kemal Mah. Kiler Caddesi No:71 Esenyurt / İSTANBUL

Prestij Evleri Beylikdüzü iletişim bilgileri
444 16 99

Firma Bilgisi: Bak Yapı
Proje Bilgisi: Prestij Evleri Beylikdüzü