Prestij Park, Esenyurt’ta güvenin simgesi

Bak Yapı, “Bu fırsat kaçmaz” sloganıyla sunduğu İstanbul Prestij Park projesinde bir haftada yaklaşık 200 konut satışı gerçekleştirdi

Prestij Park, Esenyurt’ta güvenin simgesi


Bak Yapı, “Bu fırsat kaçmaz” sloganıyla sunduğu İstanbul Prestij Park projesinde bir haftada yaklaşık 200 konut satışı gerçekleştirdi. Ferhat Bakgör, tapu garantili, inşaat sorunu olmayan projenin Esenyurt’ta müşterinin güvenilir kalesi olduğunu söyledi.

Bak Yapı, Prestij Park projesinde hızlı bir satış grafiği yakaladı
Bak Yapı, İstanbul Esenyurt’ta inşaatını sürdürdüğü 2 bin 400 konutluk İstanbul Prestij Park projesinde hızlı bir satış grafiği yakaladı. Ünlü spor adamları Erman Toroğlu ve Yılmaz Vural’ın rol aldığı TV reklam filmlerinde “Bu Fırsat Kaçmaz” sloganıyla tanıtılan İstanbul Prestij Park projesinde bir hafta içinde 200 konutun satışı gerçekleştirildi.

Projede inşaatın yüzde 40’ından fazlasını, satışların da yüzde 60’ını tamamladıklarını belirten Bak Yapı Yönetim Kurulu Başkanvekili Ferhat Bakgör, bir hafta önce yeni bir reklam filminin yayına girmesiyle birlikte satışların yeniden ivmelediğini belirtti.

Bakgör: “Müşteri mesajı doğru algıladı”
İstanbul Prestij Park’taki hızlı satışın müşteriye verilen mesajların doğru algılanmasıyla gerçekleştiğini anlatan Ferhat Bakgör, “Reklam filmlerimizde ‘Bu fırsat kaçmaz’ diyoruz. Çünkü Esenyurt’ta hızla devam eden inşaat faaliyetimiz, şirketimizin geçmişte yaptığı işlerin referansı, iş kalitemiz, anında tapu garantimiz ve bölgeye göre yatırıma elverişli fiyatlarımızla alıcılara kaçırılmaması gereken bir fırsatı sunarken aynı zamanda onlara güven de aşılıyoruz. Nitekim sadece son bir haftada 200 konuta yakın satış gerçekleştirmemiz bütün bunların bir göstergesidir” dedi.

Prestij Park Projesi’nin yerini bile bilmeden satın aldılar
20 yılı aşkın zamandır Bursa, Sakarya ve İzmir'de nitelikli konutlar üreterek konut alıcısının güvenini kazanan Bak Yapı, İstanbul Prestij Park Projesi ile İstanbul pazarındaki yerini de sağlamlaştırdı. İlk teslimlerin Aralık 2014 tarihinde başlayacağı İstanbul Prestij Park projesinde, bölgedeki pek çok şantiyenin aksine satış ve güven sorunu yaşamadıklarını anlatan Ferhat Bakgör, şimdiye kadar konutların yüzde 10'unu müşterilerin İstanbul Prestij Park'ın yerini bile bilmeden satın aldığını açıkladı.

Bak Yapı İstanbul Prestij Park projesi 103 bin 800 metrekare alanda 2 bin 400 konut ve 26 bloktan oluşuyor. 350 bin metrekare inşaat alanına sahip dev projede, 1 + 1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut. En küçük dairenin büyüklüğünün 90 metrekare olarak belirlendiği projede 1 + 1 dairelerin satış fiyatı 129,000 -139,000 TL arasında, 2+1 dairelerin fiyatı 159,000 TL, 3+1 dairelerin fiyatı ise 199,000- 269,000 TL arasında bulunuyor. Projede alıcılara Akbank, İşbank, Garanti, Yapı Kredi Bankası, Şekerbank, Bank Asya ve Türkiye Finans kredi desteği sağlıyor. Bak Yapı İstanbul Prestij Park konum olarak; Torium AVM yanında, Haramidere metrobüs İstasyonu'na yürüyüş mesafesinde bulunuyor

Prestij Park Projesi hakkında detaylı bilgi için: www.istanbulprestijpark.com.tr

Proje Bilgisi: Prestij Park