Prestij Park Konya satılık daire fiyatları

Prestij Park Konya satılık daire fiyatlarına haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Prestij Park Konya satılık daire fiyatları

Prestij Park Konya projesi BAK Yapı tarafından inşa ediliyor. Prestij Park Konya’da toplam 642 adet daire yer alırken bu daireler 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Prestij Park Konya satılık daire büyüklükleri 80 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor. 2015 yılında teslim edilmesi planlanan Prestij Park Konya 23+3 blok şeklinde yükseliyor.

Konya Havalimanına yakın mesafede konumlandırılan Prestij Park Konya fiyatları da ilgi çekiyor. Prestij Park Konya satılık daire fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Buna göre Prestij Park Konya fiyat listesi 119 bin ile 199 bin TL arasında değişiyor.

100 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Prestij Park Konya Selçuk Üniversitesine, Konya Havalimanına çok yakın mesafede konumlandırılıyor. Prestij Park Konya sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Prestij Park Konya’dan konut sahibi olanlara bay ve bayan yüzme havuzu, sosyal yeşil alan, açık otopark, fitness, parklar, çocuk oyun alanları ve tenis kortu imkanı sağlanıyor.Prestij Park Konya iletişim bilgileri
Tel: 444 16 99
www.konyaprestijpark.com

Proje Bilgisi: Prestij Park