Prime Hill Çankaya ne zaman teslim edilecek?

Prime Hill Çankaya, Ankara’da yükselen ve lüks dairelerden oluşan bir projedir

Prime Hill Çankaya ne zaman teslim edilecek?

Prime Hill Çankaya, Ankara'da yükselen ve lüks dairelerden oluşan bir projedir. Mevki olarak Beytepe Mahallesinde yer alır. Çeviktay İnşaatın başarılı projelerinden biri olan Prime Hill Çankaya'da son satış durumu ise, teslimat süresi gelecek yıl olmasına rağmen yarısına doğru yaklaşmıştır.

Prime Hill Çankaya teslim tarihi ne zaman?
Projenin teslim tarihi ise 2015 yılının Şubat ayı olarak planlanmıştır.

Prime Hill Çankaya özellikleri
Toplam arsa alanı 9750 metre kare olup, 26 konut içermektedir. Konutlar 210-580 metre kare aralığında olup daire tipleri ise şu şekildedir: 4+1, 5+1 ve 6+1.

Prime Hill Çankaya ayrıcalıkları
Prime Hill Çankaya bir bakıma rezidans ile villa konseptlerinin birleştiği bir daire projesi kapsamındadır. Aynı zamanda daire tipi projede bahçe ve çatı dubleksi şekilde bir opsiyon da yer almaktadır. Konutlara özel otopark da bulunmaktadır. Ayrıca açık otopark da mevcuttur. Kapalı yüzme havuzu, 7/24 güvenlik sistemi, akıllı IQ ev sistemi, yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkları, merkezi uydu sitemi de mevcuttur. Bina içinde asansör, hidrofor, resepsiyon, jeneratör ve su deposu da bulunmaktadır. Ankastre eşyalı ve merkezi ısıtmalı sisteme sahip daireler konforlu yapısıyla yatırım amaçlı olarak da tercih edilmektedir.

Banka kredisine de uygun olan Prime Hill Çankaya projesi deprem mevzuatı açısından da uygunluk onayı almıştır. Binaların yapı denetimi de tamamlanmıştır. Ayrıca bina yalıtımı açısından oldukça kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Çevre peyzajındaki yeşil alanlarıyla ve daire içi konforlu mimarisiyle Prime Hill Çankaya yatırımcılarını bekliyor.

Prime Hill Çankaya nerede?
Prime Hill Çankaya adres ve iletişim bilgileri
Beytepe Mah. 1668. Sokak No:27 A B C D Blok
ÇANKAYA/ANKARA

e-posta. info@primehill.com.tr
tel. +90 312 285 15 66
fax. +90 312 418 07 72