Prime İstanbul ön talep topluyor

Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Prime İstanbul projesinde ön talep toplanıyor

Prime İstanbul ön talep topluyor

Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Prime İstanbul Residence projesinde ön talep toplanıyor. Ön talep süreci devam eden Prime İstanbul'da satış tarihi henüz belirlenmedi. Saraylı Grubu ve Eren Holding imzası taşıyan proje 448 adet rezidans daireden oluşuyor. 

İstanbul Avrupa Yakası Yenibosna Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlanan Prime İstanbul projesi stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Projede daireler birbirlerinden farklı olarak tasarlanıyor. 

Prime İstanbul Daire Büyüklükleri
Stüdyo daireler 49.60 metrekare.
1+1 daireler 80.67 metrekare.
2+1 daireler 105.31 metrekare.
3+1 daireler 196 metrekare. 

Prime İstanbul satışlarının ne zaman başlayacağı henüz belirlenmedi. Proje 5 yıldızlı Pullman Otel, Mercure Otel, Convention and Performance Center ve rezidans dairelerden meydana geliyor. 

Prime İstanbul Yenibosna, E-5 ve TEM'i birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu'nda yükselmesi sebebiyle yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Son zamanlarda bölgede yapılan projelerin hız kazanması Basın Ekspres Yolu'nun geleceğin Maslak'ı olacak duruma getiriyor. 

Projedeki 60 farklı üniteden oluşacak olan 5 bin kişilik Performance&Convention Center ile ilgi görüyor. Her yıl 500 binden fazla kişiye hizmet verecek olan Prime İstanbul kompleksi, uluslararası ticaret, turizm ve finans dünyasının önemli adreslerinden olmayı hedefliyor. 

Prime İstanbul projesinin Basın Ekspres Yolu'nun ''Altın Aks''ı olması hedefleniyor. Proje aynı zamanda Atatürk Havalimanı'nın yanında olması sebebiyle de yerli ve yabancıların da ilgi odağı olmuş durumda. 

Prime İstanbul iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 98 11 

Firma Bilgisi: Saraylı Grubu-eren Holding-accor Group
Proje Bilgisi: Prime Istanbul