Prime Suites hizmete açıldı

Babacan Yapı'nın rezidans konforu ile dönemlik konaklama olanağı sunan 112 suit dairelik projesi Prime Suites, açılışa özel fiyat avantajlarıyla hizmete girdi

Prime Suites hizmete açıldı

Babacan Yapı tarafından Güneşli'de geliştirilen turizm yatırımı "Prime Suites" açılışa özel fiyat avantajlarıyla hizmet vermeye başladı. Prime suites rezidans konforuyl kısa ve uzun vadeli konaklama seçeneği sunuyor. 

Haftalık 149 Euro'dan başlayan fiyatlarla
Babacan Yapı, Güneşli'de hayata geçirdiği ve dönemlik konaklama imkanı sağlayan turizm yatırımı "Prime Suites"i hizmete açtı. Toplamda 112 suit dairenin yer aldığı ve kısa ve uzun dönem kiralama seçenekleriyle hizmete alınan proje, housekeeping hizmeti ile birlikte lüks konaklama imkanı sunuyor. Projede açılışa özel başlangıç fiyatları 149 Euro olarak belirlendi. 

Babacan Yapı Esenyurt Premium projesi fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın...

Prime Suites projesi
Babacan Yapı tarafından hizmete açılan Prime Suites'de ankastre mutfaklar, lüks banyo tasarımları ve her türlü detay misafirlerin konforu için hazırlanmış durumda.  İstanbul'un yeni merkezlerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan lokasyonuyla Atatürk Havalimanı'na 5 dakikalık mesafede yer alan yatırım, toplu taşıma aksı üzerindeki konumuyla da dikkat çekiyro. Prime Suites ayrıca CNR Expo Fuar alanına da 10 dakikalık mesafede  yer alıyor. 

Lüks bir otelde yer alan tüm olanakları bünyesinde barındıran Prime Suites, resepsiyon, kat hizmeti,SPA, spor salonu, hamam, masaj, Garden Cafe, tatil organizasyonu ve araç kiralama gibi hizmetler de sunuyor. 

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: prime suites