Primist Çırağan projesi teslim tarihi!

Primist Çırağan projesi İstanbul'un merkezi olan Beşiktaş ilçesinde Keten İnşaat kalitesi ile inşa edilmekte

Primist Çırağan projesi teslim tarihi!

Primist Çırağan projesi İstanbul'un merkezi olan Beşiktaş ilçesinde Keten İnşaat kalitesi ile inşa edilmekte ve yükselmektedir. Şehrin merkezi konumunda olması ile avantajlı bir fırsat niteliğinde olması, ulaşım sıkıntısını en aza indirgemiş durumdadır. Proje sayesinde rahat bir yaşama kavuşacak ve merkezi bir konumda olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Primist Çırağan özellikleri
Projenin arsa alanı, 3.258 m2 olup, görsel olarak da şık ve modern bir yapı yükselmektedir. Daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olacak şekilde dizayn edilmektedir. Dairelerin iç tasarımı modern tarzı ve teknolojinin getirdiği tüm yenilik ile bütünleşmiş durumdadır. Dairelerin büyüklüğü 59 m2 ile 185 m2 arasında değişiklik göstermektedir.

Primist Çırağan ayrıcalıkları
Proje içerisinde, araçlarınız için kapalı otopark, asansör, çelik kapı, genel özellikler yer almaktadır. Ayrıca proje de teknik özellik olarak, televizyonlarınız için merkezi uydu alt yapısı, doğalgaz ve elektrik kesintilerinin yaşandığı anda devreye giren jeneratör bulunmaktadır. Tüm bunlar yaşamanızı rahat etmesi yönünde düşünülüp, hayata geçirilmiştir.

Projelerde bulunan dairelerin 10 tanesi sizin için özel bir manzara ile bütünleşmiş olup, deniz manzarası olacak şekilde tasarlanmıştır. Deniz manzaralı bir daire sahip olarak, şehrin merkezi konumunda yaşamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Primist Çırağan teslim tarihi
Projenin teslim tarihi olarak Temmuz 2015 yılı planlanmaktadır.

Primist Çırağan fiyatları
Böyle merkezi konumdan bir daire sahibi olmak isterseniz ödeyeceğiniz tutarlar, 300.000 dolar ile 895.000 dolar arasında değişiklik göstermektedir.