Prince Homes Beylikdüzü!

Prince Homes Beylikdüzü İstanbul Gürpınar'da Gülsever İnşaat güvencesi ile yükseliyor

Prince Homes Beylikdüzü!

Prince Homes Beylikdüzü İstanbul Gürpınar'da Gülsever İnşaat güvencesi ile yükseliyor. Bir aile projesi olarak tasarlanan Prince Homes projesi, bahçe katı ve dubleks daire seçeneklerinden meydana geliyor. 

Prince Homes Beylikdüzü projesinde zengin sosyal donatılara yer veriliyor. Açık ve kapalı otopark, açık ve çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kameralı güvenlik, sauna, Türk hamamı gibi sosyal alanların bulunduğu projede daire sahiplerinin huzurları için her türlü ayrıntı düşünüldü.

Prince Homes Beylikdüzü!

7 blokta toplam 168 daireden oluşan Prince Homes projesi 7 bin metrekarelik arazi alanına sahip. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşan projede daire alanları 85 metrekare ile 250 metrekare arasında tasarlanıyor. Prince Homes projesi, 6 katlı konaklar halinde inşa ediliyor. 

Prince Homes fiyatları ise 260 bin TL'den başlayıp 700 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Prince Homes Beylikdüzü!

Prince Homes projesinde 2+1 daire alanları 64 metrekare ile 82 metrekare arasında, 3+1 daire alanları 81 metrekare ile 158 metrekare arasında, 4+1 dubleks daire alanları ise 175 metrekare olarak tasarlanıyor. 

İstanbul'un denize en yakın noktasında inşa edilen Beylikdüzü Prince Homes projesi Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Vatan Caddesi'nde konumlanıyor. Gülsever İnşaat imzası taşıyan Prince Homes teslim tarihi olarak 2016 yılı Aralık ayını veriyor. 

"Prince Homes Beylikdüzü!" Başlıklı Haberin Galerisi

Prince Homes Beylikdüzü!

Prince Homes Beylikdüzü!

Prince Homes Beylikdüzü!

Prince Homes Beylikdüzü!

Firma Bilgisi: Gülsever Inşaat
Proje Bilgisi: Prince Homes