Profilo reklam kampanyalarına ödül

Profilo'nun BlackStar Buzdolabı ve Süper 8 Çamaşır Makinesi reklam kampanyaları, "Bronz Effie Ödülü'ne" layık görüldü

Profilo reklam kampanyalarına ödül

28 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından verilen 2014 Effie Ödülleri, Profilo'nun BlackStar Buzdolabı" ve "Süper 8 Çamaşır Makinesi" ürün reklam kampanyalarına gitti.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu; “Profilo Dayanıklı Ev Aletleri olarak üretimden tasarıma, iletişimden pazarlamaya her alanda tüketicilerin beklentilerine yanıt veren, hayatlarına ve ihtiyaçlarına duyarlı çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösterdiklerini” belirterek, şunları söyledi: "2013 yılında gerçekleştirdiğimiz iki ana reklam kampanyasının Effie ödülüne değer görülmesinden çok mutluyuz.  Reklam başarısı doğru içgörüyü oluşturmaktan geçiyor biz bunun için  tüketici araştırmalarına çok önem veriyor ve  bu konuya yatırım yapıyoruz. Aldığımız bu ödülün arkasında tüketicilerimizi daha iyi anlamaya yönelik gayretimizin büyük payı olduğunu düşünüyorum. Tüketicilerimiz beklenti ve ihtiyaçlarıyla bundan sonraki dönemlerde de yaptığımız çalışmaların merkezinde olmaya devam edecek.

Profilo’nun ödüle değer görülen, kalabalık Türk ailesinin ihtiyaçlarını dikkate alarak ortaya koyduğu "BlackStar Buzdolabı" ve "Süper 8 Çamaşır Makinesi" reklam kampanyaları, gerçek tüketici iç görüleri ve Profilo’ya özgü bir mizah anlayışıyla geniş kitlelere ulaştı. Dayanıklılık, yüksek performans, enerji tasarrufu, fonksiyonellik ve estetik beklentilerini optimum düzeyde karşılayan Profilo’nun değer görüldüğü  Effie Ödülü markanın tüketiciye dokunan iletişim çalışmalarıyla ortaya koyduğu başarının da bir göstergesi oldu. 

Firma Bilgisi: Profilo