Colorist Şile Fiyatları ve Proje Galerisi


Lokasyon
İstanbul/Şile

CFR Yapı tarafından hayata geçirilen Colorist Şile projesi toplam 90 konuttan meydana geliyor. İki katlı tasarlanan projede 1+1 ve 2+1 tek kat teraslı evler, 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler bulunuyor. 

Kendine ait sahili olan Colorist Şile projesi iki etaptan oluşuyor. 'Çocuklar nerede oynasın?' sloganı ile yola çıkan proje, çocuklu ailelere hitap ediyor. 

Proje iki etaptan oluşuyor

İki etap halinde inşa edilen Colorist Şile'nin ilk etabındaki evler üç kattan oluşuyor. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler olup, tavan yüksekliği beş metreyi buluyor. Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait beş metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor. Colorist Şile, ayrıca kendine ait bir sahilinin olmasıyla da dikkat çekiyor. 15 yıllığına bir dernekten kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekareden oluşuyor. Tesiste siteye özel bir de cafe olacak ve bu alana dışarıdan kimse alınmayacak.

Hedef kitle çocuklu aileler

İnşaat sektöründeki deneyimini emlak sektörüne taşıyan CFR Yapı, ilk projesi Colorist Şile ile çocuklu ailelerin tercihi oldu. İlk duyulduğu anda büyük merak uyandıran Colorist Şile’de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. “Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla yola çıkan Colorist Şile'de hedef kitleyi çocuklu aileler oluşturuyor. Yüzde 60’ını oyun alanlarının oluşturduğu Colorist Şile'de, profesyonel, spor akademisi ve pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenler, her yaş grubundaki çocukların eğitimine katkı sunuyor.

 

Colorist Şile Haberleri

Colorist Şile Resimleri

Colorist Şile Örnek Daire Resimleri

Kat ve Daire Plan Resimleri

Colorist Şile Künyesi

Proje Özellikleri

Firma CFR Yapı
Teslim Tarihi Haziran 2018
Konut Sayısı 90
Adres Şile/İstanbul
Telefon 0850 532 00 60
Daire Tipleri 1+1
2+1
3+1
Web Sitesi http://coloristsile.com/
E-mail info@cfryapi.com
Fiyat Listesi 175.000 - 360.000 TL
Satış Durumu Satışı devam ediyor
Colorist Şile Özellikleri
Çocuk yüzme havuzu
Çocuk oyun alanları
Güvenlik
Kameralı güvenlik
Plaj
Kapalı otopark