Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor!

Emlak sektörüne hızla giriş yapan CFR Yapı'nın ilk projesi Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor

Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor!

Emlak sektörüne hızla giriş yapan CFR Yapı'nın ilk projesi Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor. Yüzde 40'ı satılan proje çocuklu ailelerin dikkatini çekiyor. 

Colorist Şile fiyatları 

Colorist Şile projesinde teslimler 2018 yılının Haziran ayında yapılacak. İnşaat çalışmaları devam eden projenin ilk etabına 20 milyon lira, ikinci etabına ise 38 milyon lira yatırım yapılacak. Colorist Şile fiyatları ise 1+1 dairelerde 175 bin TL, 2+1 dairelerde 270 bin TL, 3+1 dairelerde ise 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 40 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Yüzdee 30 peşinat ile ev sahibi olma fırsatı sunan CFR Yapı, peşin satışlarda ise yüzde 10 indirim uyguluyor. 

Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor!

90 konuttan oluşacak şekilde konumlandırılan Colorist Şile projesi bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden meydana geliyor. Bahçe katları 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler olup, üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Bütün evlerin 5 metrekarelik hobi bahçesi ve verandası bulunuyor. 

Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor!

Çocuklar nerde oynasın? 

Pek çok oyun alanının bulunduğu Colorist Şile, ''Çocuklar nerde oynasın'' sloganı ile yola çıktı. Projede profesyonel, spor akademisi ve padagojik formasyon eğitimi almış eğitmenler her yaş grubundaki çocuklarla ilgilenerek, çocukların ruhsal ve fiziksel gelişimine katkıda bulunuyor. Projede çocuklar için, atlıkarınca, macera treni, ahşap evler ve profesyonel yaz okulları bulunuyor. 

Firma Bilgisi: cfr yapı
Proje Bilgisi: colorist şile