Colorist Şile'nin yüzde 40'ı satıldı

CFR Yapı, konut sektöründeki ilk projesi Colorist Şile'de satışların yüzde 40'ının tamamlandığını açıkladı

Colorist Şile'nin yüzde 40'ı satıldı

CFR Yapı imzasıyla Şile'de hayata geçirilen Colorist Şile'ye yatırımcı yoğun bir ilgi gösterdi. Projenin yüzde 40'lık kısmının satışı tamamlandı.

Merak uyandıran proje: Colorist Şile
Colorist Şile projesinin kamuoyuna duyurulduğu ilk günden itibaren büyük bir ilgiyli karşılaştığını söyleyen CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, projenin yüzde 40'lık kısmının 10 gün gibi kısa bir süre içinde tamamlandığını söyledi. Satışlardaki yüksek ivmenin şaşırtıcı olmadığını söyleyen İnan:

"Türkiye’de ilk kez, çocuklara yönelik bu tarzda büyük bir proje gerçekleştiriliyor. Pekçok projede çocuk alanlarına yer veriliyor ancak çocukların hayal dünyasını gerçekleştiren bu tip projeyle ilk kez karşılaşılıyor. Böyle bir projeye Colorist Şile ile imza atmış olmaktan dolayı gurur duyuyoruz" ifadelerini kullandı 

Colorist Şile'nin yüzde 40'ı satıldı

Colorist Şile 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Teslimlerin Haziran 2018 tarihinde yapılacağı Colorist Şile'nin ilk etabı için 20 milyon, ikinci etabı için ise 38 milyon TL'lik yatırım yapılacak. 1+1 tipinde dairelerin 175 bin TL'den satışa çıkarılacağı Colorist Şile'de 2+1 tipi daireler 270 bin TL'den satışa çıkarılacak.

CFR Yapı'dan Colorist Şile'ye özel indirim
3+1 tipi dairelerin ise 350 bin TL'den başladığı Colorist Şile'den ev almak isteyenlere özel imkanlar hazırlayan CFR Yapı 40 aya kadar vade olanağı da sunuyor. Yüzde 30 peşinatla ev sahibi olma fırsatının tanındığı projede ayrıca, peşin alımlarda da yüzde 10'luk indirim uygulanıyor. 

Firma Bilgisi: cfr yapı
Proje Bilgisi: colorist şile