Colorist Şile satışa çıktı

CFR Yapı, konut sektörüne adım attığı projesi Colorist Şile'nin satışa çıktığını duyurdu

Colorist Şile satışa çıktı

Konut sektörünün yeni markası CFR Yapı, ilk projesi Colorist Şile'nin satışlarına başladı. Özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilen proje, Şile'de hayata geçirilecek.

Colorist Şile 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Hafriyat çalışmalarına başlanan Colorist Şile'nin ilk etabı için 20, ikinci etabı için ise 38 milyon TL yatırım yapmayı planlayan CFR Yapı, projenin başlangıç fiyatını 1+1 tipi konutlarda 175 bin TL olarak belirledi. 2+1 tipi dairelerin 270 bin, 3+1 tipi dairelrein ise 350 bin TL'den satışa çıkarılacağı Colorist Şile, Mayıs 2018 tarihinde teslim edilecek. 

 

Colorist Şile satışa çıktı

 

Colorist Şile fırsatları
Lansman dönemine özel 40 ay vade imkanının sunulduğu Colorist şile projesinde yüzde 30 peşinatla ev sahibi olma imkanı da sunuluyor. En geç 24 ay içinde evleri teslim etmeyi planlayan CFR Yapı peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim hazırladı.Projeyle ilgili bilgi veren CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, hedef kitlelerinin çocuklu aileler olduğun belirterek:

"Projemizde atlıkarınca, macera treni, ahşap evler ve profesyonel yaz okulları ile tüm çocuklarınız her gün mutlu olacak. Mesela çocuğunuz cumartesi geceleri çadırda arkadaşlarıyla konaklarken, anne babalar bilecek ki, çocukları güvenli sitelerinde özel eğitmenler tarafından korunuyor..." ifadelerini kullandı

 

Firma Bilgisi: cfr yapı
Proje Bilgisi: colorist şile