Colorist Şile'den ev alana tatil kampanyası

CFR Yapı, Colorist Şile projesi ile ev alana tatil kampanyası başlattı. Projeden ev alan herkes, ailesi ile birlikte 1 hafta tatil yapabilecek

Colorist Şile'den ev alana tatil kampanyası

CFR Yapı, Colorist Şile projesi ile ev alana tatil kampanyası başlattı. Projeden ev alan herkes, ailesi ile birlikte 1 hafta tatil yapabilecek. 

Kampanya 20 Temmuz- 20 Eylül 2017 tarihleri arasında

20 Temmuz-20 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Colorist Şile projesinden ev alan herkes, ailesi ile birlikte 7 gün boyunca 2017 yazında tatil yapabilecek. Çocuklu ailelerin tercihi olan Colorist Şile'de satışlar devam ediyor. Kampanyaları ile yatırımcısına ev almayı keyifli hale getiren CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cader İnan, kampanyanın 20 Eylül 2017 tarihine kadar devam edeceğini söyledi. 

Colorist Şile'den ev alana tatil kampanyası

Evlerin tamamı 2 katlı

Colorist Şile projesinde evler iki katlı. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden meydana geliyor. Projede konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dubleksloft daireler olup, tavan yüksekliği beş metreyi buluyor. Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait 5 metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor. 

Colorist Şile'den ev alana tatil kampanyası

Çocuklar güven içinde oynayabilecekler

Pek çok oyun alanının da bulunduğu CFR Yapı Colorist Şile'de çocuklar güven içinde ailelerinden bağımsız hareket edebilecekler. Projenin en dikkat çeken özelliklerinden biri de doğum günlerinin yapılacağı özel bir mekanın olması. Fantastik masal şatosu ile bütün çocuklar, doğum günlerinde hayal dünyasında gezinebiliyor. Projede atlıkarınca, macera treni, ahşap evler ve yaz okulları bulunuyor. 

Firma Bilgisi: cfr yapı
Proje Bilgisi: colorist şile