Colorist Şile'de barbekü partisi

Konut sektörüne Colorist Şile ile giriş yapan CFR Yapı, 24 Temmuz Pazar günü yatırımcıları ile bir arada olabilmek için barbekü partisi düzenliyor

Colorist Şile'de barbekü partisi

Konut sektörüne Colorist Şile ile giriş yapan CFR Yapı,  24 Temmuz Pazar günü yatırımcıları ile bir arada olabilmek için barbekü partisi düzenliyor. 12:00 ve 16:00 saatleri arasında yapılacak olan barbekü partisinde piknik hayatı yeniden canlanacak. 

Satışa sunulduğu günden bu yana büyük ilgi ile takip edilen Colorist Şile projesinde evlerin yüzde 40'ı satılmış durumda. İnşaat firmalarının projelerini satan ekipleri yetiştiren CFR Yapı, sektördeki deneyimini Colorist Şile ile hayata geçirdi. 

Colorist Şile'de barbekü partisi

''Çocuklar nerede oynasın'' sloganı ile yola çıktıklarını belirten CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, hedef kitlelerin çocuklu aileler olduğunu söyledi. Pazar günü yapılacak olan barbekü partisi ile ailelere ve çocuklara Colorist Şile'yi daha yakından tanıtmak istediklerini söyleyen İnan, ''Proje, çocukluğumuzdaki gibi bir yaşamı, site ortamında kendi çocuklarımıza sunuyor” dedi.

Colorist Şile'de barbekü partisi

Teslimler 2018 Haziran'da başlıyor 

Evlerin teslim tarihi olarak 2018 yılı Haziran ayını belirlediklerini söyleyen İnan, Colorist Şile’de inşaat çalışmaları devam ediyor. İki etap halinde inşa edilecek olan projenin ilk etabına 20 milyon lira, ikinci etabına ise 38 milyon lira yatırım yapılacak. Colorist Şile fiyatları 1+1 daireler 175 bin TL, 2+1 daireler 270 bin TL, 3+1 daireler ise 360 bin liradan başlıyor” diye konuştu.Colorist Şile projesinde 40 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Yüzde 30 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunulurken, projede peşin satışlarda ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. 

Colorist Şile'de barbekü partisi

Her evin hobi bahçesi ve verandası var

Özlenen komşuluk ilişkilerini yaşatmak ve çocuklara dopdolu bir çocukluk sunmak üzere planlanan proje, 90 konuttan oluşacak şekilde konumlandırıldı. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Bahçe katları 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler olup, üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin 5 metrekarelik hobi bahçesi ve verandası bulunuyor.

Firma Bilgisi: cfr yapı
Proje Bilgisi: colorist şile