Colorist Şile'den ev alanlara tatil hediyesi

CFR Yapı, Colorist Şile'den ev alan yatırımcılara aileleriyle birlikte tatil hediye ediyor

Colorist Şile'den ev alanlara tatil hediyesi

CFR Yapı imzasıyla hayata geçirilen Colorist Şile'den ev alan yatırımcılara tatil hediye edilecek. 2017 yazı için geçerli olacak tatil hediyesi, 20 Temmuz 20 Eylül tarihleri arasında ev satın alanları kapsayacak.

Colorist Şile'den tatil fırsatı
Çocuklu ailelere yönelik konseptiyle dikkat çeken Colorist Şile'de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, hazırladıkları kampanyalarla birlikte yatırımcılar için ev almayı kolay hale getirdiklerini belirtti. Colorist Şile'den 20 Temmuz-20 Eylül tarihleri arasında ev alanların kampanyadan yararlanabileceklerini belirten İnan: "Yatırımcımız, 2017 yılının yaz döneminde CFR Yapı’nın misafiri olarak tatilini yapabilecek" dedi.

Colorist Şile'den ev alanlara tatil hediyesi

Hedef kitle: Çocuklu aileler
İnan, Colorist Şile'nin hedef kitlesinin çocuklu aileler olduğuna da dikkat çekerek, yola "Çocuklar nerede oynasın?" sloganıyla çıktılarını hatırlattı. Açıklamasında, çocuklar için özel bir yaşam ortamı kurmayı hedeflediklerini belirten İnan:

"Projeye başladığımız ilk andan itibaren, büyük bir ilgi ile karşılaştık. Bugüne kadar yapılan projelerde çocuklara yönelik pek çok çalışmalar yapılsa da asıl hedef kitle çocuklu aileler değil." ifadelerini kullandı. 

Colorist Şile projesi
İki katlı evlerden oluşan Colorist Şile'de bahçe katındaki evler de kendi içinde dubleks yapılardan oluşuyor. Alt katları 2+1, ve 3+1 dubleksloft dairelerden oluşan daireler de tavan yüksekliği ise 5 metreyi buluyor. 

Firma Bilgisi: cfr yapı
Proje Bilgisi: colorist şile