CFR Yapı Colorist Şile ile sektöre giriyor

Daha önce satış ve pazarlama şirketi olarak faaliyet gösteren CFR Yapı, Colorist Şile ile konut sektörüne giriş yapıyor

CFR Yapı Colorist Şile ile sektöre giriyor

Uzun yılılr satış ve pazarlama şirketi olarak faaliyet gösteren CFR Yapı, Colorist Şile ile konut sektörüne girmeye hazırlanıyor. "Çocuklar Nerede Oynasın" sloganıyla çalışmalarına başlayan CFR Yapı, Colorist Şile projesinde  çocuklu aileler için özel bir yaşam alanı oluşturmayı hedefliyor. CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan:

"İyi otellere hizmet veren bir catering firmasıyla anlaştık. Belirli periyodlarda yapacağımız barbekü partisiyle ailelere ve çocuklara Colorist Şile'yi tanıtmak istiyoruz. Colorist Şile, bizim çocukluğumuzdaki gibi bir yaşamı, site ortamında kendi çocuklarımıza sunuyor" dedi. 

CFR Yapı'dan Colorist Şile projesi
Şile'de inşa edilecek Colorist Şile, hedef kitle olarak çocukları ve çocuklu aileleri belirledi. 18 dönümlük brüt alan üzerinde hayata geçirilecek proje, toplam 102 konuttan meydana gelecek ve iki etap halinde inşa edilecek. Projenin ilk etabı için 20, ikinci etabı için de 38 milyon TL'lik yatırım yapılması planlanıyor.

Kendine ait bir sahil
Colorist Şile projesinin en önemli özelliği kendine ait bir sahilinin bulunması olacak. Şile Belediyesi'nden 15 yıl süresince kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekare genişliğe sahip olacak. Dışarıdan kimsenin içeriye alınmayacağı plajda bir de siteye özel cafeterya bulunuacak. 

Daire tipleri
İki katlı olarak inşa edilecek Colorist İstanbul'da bahçe katındaki evler kendi içinde dublex olarak inşa edilecek. Konutların yüksekli 6.5 metre olacak ve alt katlar 2+1 ve 3+1 loft daireler olarak tasarlanacak. Üst kat evler ise tek kat ve teraslı olarak 1+1 ve 2+1 tipinden oluşacak. Tüm daireler için bahçe ve veranda içerecek projede ayrıca her evin kendine ait 5 metrekarelik hobi bahçesi olacak. 

Firma Bilgisi: cfr yapı
Proje Bilgisi: colorist şile