Colorist Şile ön talep topluyor

CFR Yapı tarafından İstanbul Şile'de hayata geçirilecek olan Colorist Şile ön talep topluyor

Colorist Şile ön talep topluyor

CFR Yapı tarafından İstanbul Şile'de hayata geçirilecek olan Colorist Şile ön talep topluyor. 2018 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Colorist Şile ''Çocuklar nerede oynasın?'' sloganı ile yola çıkıyor. 

18 bin metrekarelik alan üzerinde yayılan Colorist Şile projesi 102 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı projede evler 2 katlı tasarlandı. Toplam yüksekliği 6,50 metre olan konutların alt katlarında 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler, üst katta ise tek kat teras evler 1+1 veya 2+1 olarak inşa ediliyor. 

Ön talep süreci devam ediyor

Kendisine ait bir sahili olan Colorist Şile projesinin sahili 15 yıllığına Şile Belediyesi'nden kiralandı. İki etap halinde yapılacak olan projenin yatırım bedeli ilk etap için 20 milyon TL, ikinci etap için ise 38 milyon TL'ye mal olacak. Ön talep süreci devam eden Colorist Şile projesinin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor. 

Colorist Şile fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belirlenmedi. Projenin konut sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve plaj bulunuyor. 102 konuttan meydana gelen proje iki katlı evler olarak planlanıyor. Projede, 1+1 ve 2+1 tek kat teraslı evler, 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler bulunuyor. Projede ön talep başvurusunu Colorist Şile internet adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: cfr yapı
Proje Bilgisi: colorist şile