Projebeyaz Avrupa'ya açıldı

Projebeyaz International, Kuveyt Şubesinin ardından açılışını yaptığı Londra Ofisi ile Avrupa gayrimenkul yatırımcılarına hizmet vermeye başladı

Projebeyaz Avrupa'ya açıldı

Yabancı yatırımcılara doğrudan ulaşmayı hedefleyen Projebeyaz International, Ortadoğu’da açtığı Kuveyt şubesinden sonra, Londra ofisi ile de Avrupa’daki gayrimenkul yatırımcılarına hizmet vermeye başladı.

Projebeyaz Kuveyt'ten sonra Londra'da
​Yurtiçi ve yurtdışı ofis ağı ile hizmet alanını genişleten Projebeyaz International, franchise vermeden kendi bünyesinde büyümeye devam ediyor. Kuveyt’in en önemli iş merkezinde 2013 yılından bu yana Ortadoğulu yatırımcılara hizmet veren Projebeyaz International, Londra’da hizmete soktuğu yeni ofisi ile de Avrupa’ya açıldı. Ofis açılışı Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolga Han ve Projebeyaz UK Başkanı Ayşe Özcan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Projebeyaz UK ofisi, hem Türkiye’de gayrimenkul almak isteyen yabancı yatırımcılara hem de Londra ve çevresi başta olmak üzere Avrupa’da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen Türk yatırımcılara danışmanlık hizmeti verecek. Ayrıca İngiltere’de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara da finansal analiz raporu hazırlayacak.