Projebeyaz, Erbil Fuarında İlgiyle Karşılandı

Projebeyaz, Kuzey Irak’ın Erbil kentinde bu yıl ilk kez düzenlenen Erbil Uluslararası Gayrimenkul Fuarı’na (EREF) katıldı

Projebeyaz, Erbil Fuarında İlgiyle Karşılandı


Bu yıl ilki düzenlenen EREF Fuarı’nda Projebeyaz’ın sunduğu projeler, yatırımcıların beğenisini kazandı. Ortadoğu gayrimenkul sektörünün umut vaat eden fuarı olarak görülen organizasyondan izlenimlerini aktaran Projebeyaz Gayrimenkul ve Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, “Fuarda, Türk gayrimenkul sektörünün önemli oyuncuları ile bu bölgede proje geliştiren Türk inşaat firmaları oldukça görkemli stantlar ile yer aldı. Projebeyaz olarak EREF Fuarı’nda, 165 m²’lik standımızda, 2’si kendi grup şirketlerimize ait projeler olmak üzere, farklı inşaat firmalarından toplam 9 projeyi ziyaretçilerin beğenisine sunduk”, diye konuştu.

Uzun: “Erbil, Yüzünü tamamen batıya dönmüş, Dubai benzeri bir kent halini alma yolunda emin adımlarla ilerliyor”
İlk kez düzenlenen bu fuarın Erbil’de olmasının çok yerinde olduğunu söyleyen Murat Uzun, “Erbil, güven ve huzurun olduğu, bölgenin gelişmekte olan şehirlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Modern alt yapı, kaliteli hizmet ve sınırların zorlandığı devlet desteği ile şehir hızla bir dönüşüm yaşıyor. Yüzünü tamamen batıya dönmüş, Dubai benzeri bir kent halini alma yolunda emin adımlarla ilerliyor”, dedi.

Uzun: “38 Adet Ön Satış Anlaşması Yaptık”
Iraklıların yoğun ilgi gösterdiği fuarla ilgili kazanımlarını paylaşan Murat Uzun, “Projebeyaz standımızı ziyaret eden müşteriler ile 38 adet gayrimenkul için ön anlaşma yaptık. Ayrıca, bir o kadar potansiyel müşteri ile de görüşmelere başlamış bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte, temas kurduğumuz müşteriler ile sonuca gitmek, EREF 2014 ve katılacağımız diğer fuarlara hazırlık çalışmalarımıza devam etmeyi planlıyoruz”, dedi.

Projebeyaz hakkında detaylı bilgi için: www.projebeyaz.com