Projebeyaz'dan dev proje: Helis More

Projebeyaz grup şirketlerinden Helis Yapı tarafından hayata geçirilecek olan karma proje Helis More'nin lansmanı CNR Emlak Fuarı'nda yapıldı. Proje 140 milyon TL'ye mâlolacak

Projebeyaz'dan dev proje: Helis More

Projebeyaz bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Helis Yapı tarafından inşa edilecek olan Helis More projesi bugün başlayan CNR Emlak Fuarı'nda kamuoyuna duyuruldu.140 milyon TL'ye mâlolması beklenen projenin önemli bir bölümü Kuveyt lansmanında yabancı yatırımcıya satılmıştı.

Helis More Kartal projesi
Başta Rus, Ukraynalı, Alman ve Körfez alıcısı olmak üzere önemli bir kısmının yabancılara satıldığı Helis More projesi Kartal'da hayata geçiriliyor. Ofis-mağaza bölümü 11 bin metrekarelik Atrium içeren Helis More projesinde iç avluya kolaylıkla ulaşılabilecek şekilde tasarlandı. Bu bölümde 3 kat üzerinde 52 adet ofis ve 6 mağaza bulunuyor. 

Projebeyaz'dan dev proje: Helis More

Uzun: "Durağanlık aşılacak..."
Proje ve ekonomik veriler hakkında bir değerlendirme yapan Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, iki seçime sahne olan 2015 yılının ilk 10 ayında, gayrimenkul piyasasında yaşanan durağanlığa rağmen Eylül ve Ekim satış verilerinin beklenenin üzerinde gerçekleştiğini söyledi. Uzun, seçimden istikrar çıkmasıyla birlikte yılın son iki ayında satış rekoruna ulaşılabileceğine dikkat çekerek:

Projebeyaz'dan dev proje: Helis More

2 Kasım ile birlikte finans piyasaları, tek başına iktidarı olumlu karşılamış görünüyor. Faizlerdeki yükseliş, yerini düşüşe bırakacak, gayrimenkul sektörü en iyi yatırım aracı sıralamasında yeniden ilk 5 içinde olacaktır. Seçim sonuçları, sadece gayrimenkul sektöründe değil tüm sektörlerde, 4 yıllık planlamalar yapabilme imkânı tanıdı..." şeklinde konuştu.

Firma Bilgisi: projebeyaz
Proje Bilgisi: Helis More Residence