Projelerden annelere özel hediyeler

İnşaat firmaları Anneler Günü’ne özel kampanyalarını peşi sıra açıklıyor. En özel projelerinde anneleri unutmayan firmaların, Anneler Günü için başlattıkları kampanyaları araştırdık

Projelerden annelere özel hediyeler

10 Mayıs 2014 / Posta Gazetesi

Reçel annelerle işbirliği

Ataşehir’de yer alan Trendist Ataşehir, Anneler Günü’nde özel bir projeye imza atıyor. Ürettikleri ürünlerin elde ettikleri gelirle 60 öğrenciye burs 15 aileye de geçim desteği sağlayan Reçel Anneler ile ortak proje geliştiren Trendist Ataşehir, haftasonu satış ofisini ziyaret eden tüm bayanlara anne reçelleri armağan edecek. K Yapı ve Solid İnşaat işbirliği inşa edilen ve 16 blokta 820 adet konuttan oluşan Trendist Ataşehir projesinde daire fiyatları 295 bin TL ile 953 bin TL arasında değişiyor. 

Soyak’tan dekorasyon çeki

Soyak, Anneler Günü’ne özel kampanyasında 10-11 Mayıs’ta Soyak’tan ev alan annelere 5 bin TL hediye çeki veriyor. Sadece bu hafta sonuna özel olarak Soyak’tan ev sahibi olan anneler aynı zamanda 5 bin TL’lik ev dekorasyon çekinin de sahibi olacaklar. Soyak’ın kampanyası; Halkalı'da yer alan Soyak Park Aparts’ta, Soyak Evostar’da ve İzmir’de yer alan Soyak Siesta’nın tüm etaplarında geçerli. Körfez manzarasından maksimum derecede yararlanan 2200 konuttan oluşan ve İzmir’de inşa edilen Soyak Siesta’nın 1,2 ve 3. etaplarının yanı sıra Soyak Siesta Blue ve Soyak Siesta Oxygen’de anneleri bekliyor.

Özel güne özel indirim

Sinpaş Yapı, 10-11 Mayıs tarihleri için annelere özel bir indirim yapıyor. Şirket, İstanbul Sultanbeyli’deki Liva Turkuaz ve Ankara Çankaya’daki Altınoran projelerinden ev alan annelere, 10 bin TL’lik ek indirimden de yararlanacaklar. 10 ve 11 Mayıs 2014 tarihlerinde geçerli olacak bu özel indirim, Sinpaş Yapı’nın büyük ilgi gören “nefes aldıran” ödeme planına ek olarak uygulanacak. Sinpaş Yapı’nın “Nefes Aldıran” ödeme planında, yüzde 10 peşinatla ev sahibi olmak mümkün olurken, kalan bölümün yüzde 10’u 12 ay taksitle vade farksız ödeniyor. Geri kalan kısım ise 14 ay rahat bir nefes aldıktan sonra, gerekirse banka kredisi kullanarak, 120 aya varan vade seçeneği ile ödenebiliyor.