Pronet reklamları sosyal medyayı salladı

Ev güvenliği için çözümler üreten Pronet'in son reklam filmi sosyal medyada ses getirmeyi başardı

Pronet reklamları sosyal medyayı salladı

17 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Yazla beraber tatil sezonunun başladığı şu günlerde ev sahipleri gerek yazlık evlerine gerekse otellere gidiyor. Günlük hayatlarını geçirdikleri evlerinin kapılarına ise kilit vuruyor. Konut sektörüyle birlikte markalı konut projelerinde güvenlik önlemleri alınsa da Pronet ev sahiplerine özel seçimler sunabiliyor. Sosyal medyayı kullanarak bir reklam çalışmasına imza atan Pronet reklam filmi şu sıralar çok konuşuluyor. 

Hırsızların da tıpkı bizler gibi yaz tatilini beklediği iç görüsünden yola çıkılarak yaratılmış projede, bu sorunun cevabı eğlenceli şekilde veriliyor. Grey İstanbul ve Batesmotelpro tarafından güvenlik çözümleri sağlayıcısı Pronet için hazırlanan viralde, Musibet adındaki hırsız üçlüsü, sahipleri tatilde olan bir eve giriyor ve ortalığı birbirine katıyor. Hırsızlar yalnızca evdeki eşyaları çalmakla kalmıyor, 3D TV’de keyifle film izliyor, dolaptaki kıyafetleri tek tek deniyor, ev sahibinin özel fotoğraflarına bakıyorlar. Normal şartlarda ev sahiplerini çileden çıkaracak bu görüntüler, kullanıcılara tempo tutturacak eğlenceli bir rap performansı eşliğinde sunuluyor.

“Tatildeyken aklınız evde kalmasın, evinize Pronet baksın” mesajını veren viral video, #AklımEvdeKalır hashtag’i üzerinden kampanyanın sosyal medyada da kullanıcıları şaşırtmaya devam edeceğinin ipucunu veriyor.

Pronet reklam filmi için tıklayınız.