Propa İnşaat’tan ofis projesi geliyor

Propa İnşaat, Zincirlikuyu’ya ikinci ofis projesiyle geliyor, Propa Ofis Optima

Propa İnşaat’tan ofis projesi geliyor

15 Kasım 2012 / emlakwebtv
İstanbul Avrupa Yakası’nda iş dünyasının kalbi olan Zincirlikuyu’da, Propa İnşaat güvencesiyle A sınıfı ve butik bir ofis projesi yükseliyor. Propa Ofis Optima, merkezi konumu, 6 bin metrekare kapalı alanı, akıllı bina sistemlerinin yanı sıra verimli, esnek ve bölünebilir ofis alanlarıyla da farklı ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde dizayn ediliyor. Akılcı işletme yönetimi sayesinde minimum gider ile maksimum verimliliğin hedeflendiği Propa Ofis Optima’da ofisler 543 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Akıllı bina teknolojisiyle tasarlanan Propa Ofis Optima, uzaktan kontrol, izleme ve raporlama imkânlarını iPhone-iPad, android gibi en yeni teknolojik uygulamalarla destekliyor. Yüzde 81 gibi yüksek verimlilik oranı ile İstanbul’un en verimli A+ ofis binası olan Propa Ofis Optima’da en küçük oda bile bağımsız ısıtma – soğutma ve havalandırma olanağına sahip.

Propa Ofis Optima’da yer alan A sınıfı ofisler, minimum masrafla taşınmaya hazır olacak.  4 metre kat yüksekliği ve açılabilir camların bulunduğu projede, ofisinizi dilediğiniz gibi tasarlayabiliyorsunuz. Propa Ofis Optima’da 465 metrekarelik komple bir katı satın alınabiliyor ya da 78, 87, 110 ve 192 metrekarelik ofis seçenekleri tercih edilebiliyor. Propa Ofis Optima’da kurumsal kullanıcılar için 4 bin 150 metrekare kullanım alanına sahip müstakil A sınıfı ofis seçeneği de bulunuyor.

Geniş otopark imkânı, toplantı odaları, sosyal alanlar, kafe, restoran ve fitness stüdyo projeye zenginlik katan unsurlar arasında yer alıyor. Dekorasyon konusunda tüm kullanıcılara teknik ve tasarım destek hizmeti Propa İnşaat tarafından veriliyor.

Propa Ofis Optima’yı daha yakından tanımak ve satış ile ilgili bilgi almak için Jones Lang LaSalle Türkiye’ye 0212 350 08 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgisi: Propa Inşaat