Propa İnşaat'tan Aura Residence kampanyası

Propa İnşaat, Kartal'da yükselen Aura Residence projesinde kalan son 6 daire için özel bir kampanya başlattı

Propa İnşaat'tan Aura Residence kampanyası

Propa İnşaat, Kartal'da yükselen Aura Residence projesinde kalan son 6 daire için özel bir kampanya başlattı. Türk Ekonomi Bankası işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyada 2+1 rezidaslar uygun ödeme planları ile sahiplerini bekliyor. 

İki blokta toplam 195 adet daireden meydana gelen Aura Residence projesinde bütün daireler güney cepheye sahip. Projede rezidanslar home office olarak kullanılabiliyor. Konumu ve özellikleri ile yüksek kira değerine sahip olan Aura Residence projesindeki daireler hemen teslim hemen tapu güvencesine sahip. 

Propa İnşaat'tan Aura Residence kampanyası

Propa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Reşit Özçiçek '' “Kartal bölgesinin en iddialı rezidans projelerinden olan Aura Residence’a müşterilerimizin gösterdiği ilgiden çok memnunuz. Sahip olduğu özelliklerle bölgeye yeni bir soluk getiren projemizde son altı adet 2+1 rezidans için özel bir kampanyayı hayata geçiriyoruz. Türk Ekonomi Bankası iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz kredi kampanyası sayesinde daire sahipleri zorlanmadan ödemelerini yapabilecekler” dedi. 

410 bin TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan dairelerin kredi masrafı yok. 300 bin TL konut kredsi için 12-120 ay arası vadeler ile aylık yüzde 0,99 faizli ve artan taksitli ödeme sçeenekleriyle satışa sunulan daireler 3 bin TL'den başlayan taksitler ile sahiplerinin oluyor. Projede satıştaki son 6 daire güneydoğu ve güneybatı cephesine ve deniz manzarasına sahip. 

Propa İnşaat'tan Aura Residence kampanyası

Merkezi konumu ile dikkat çeken Aura Residence projesi Kartal Adliyesi'ne yürüme mesafesinde kalıyor. Proje, Kartal - Kadıköy metro durağının yanında konumlanıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika mesafede olan proje, Kartal, Pendik, Maltepe denizyolu ulaşım noktalarına oldukça yakın. 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Aura Residence