Propa İnşaat’tan dev organizasyona sponsorluk desteği

Propa İnşaat bu yıl 15. Kez düzenlenecek olan GYODER Gayrimenkul Zirvesi’nin Ana Sponsoru oldu

Propa İnşaat’tan dev organizasyona sponsorluk desteği

Propa İnşaat, GYODER 15. Gayrimenkul Zirvesi’nin Ana Sponsoru oldu. Dev etkinlik 10 Mayıs 2016 tarihinde Raffles Hotel Zorlu Center’da düzenlenecek.

GYODER 15. Gayrimenkul Zirvesi
Türkiye gayrimenkul sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan GYODER Gayrimenku Zirvesi, 15. kez gerçekleşecek. Bu yıl 10 Mayıs 2016 tarihinde Raffles Hotel Zorlu Center’da düzenlenecek olan etkinlikte sektörün en önemli oyuncuları, yeniden aynı çatı altında toplanacak. Zirvenin bu yılki teması “İşimiz metrekare” olacak

Propa İnşaat’tan dev organizasyona sponsorluk desteği

İşimiz metrekare
Sektör temsilcilerinin yanı sıra kamu yetkilileri, şirket yöneticileri ve akademisyenlerin katılımının beklendiği organizasyonda “Yabancı Yatırımcılar Gözüyle Türkiye’de Gayrimenkul Sektörü”, “İstanbul’a ve Gayrimenkule Genel Bakış”, “Metrekare ve Yeni Jenerasyon İlişkisi”, “Metrekarenin Evrimi ve Yönetimi” konulu paneller düzenlenecek.

Propa İnşaat’tan destek
1973 yılında kurulan ve hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Propa İnşaat ise Türkiye gayrimenkul sektörü açısından büyük önem taşıyan etkinliğe destek kararı aldı. 2016 yılında İstanbul’a 400 milyon liralık yeni yatırım yapmaya hazırlanan Propa İnşaat, bugüne dek 26 proje hayata geçirdi. Firma hayata geçirdiği tüm projelerde “ayrıcalık ve kaliteyi” ön plana çıkaran bir konsept uyguluyor. 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat