Propa Plaza ofisleri dolar kurunu sabitledi

Propa İnşaat tarafından Zincirlikuyu'da hayata geçirilen Propa Plaza'da son ofisler için kiralamalar başladı. Ofisler dolar kuru 2.50'ye sabitlenerek kiralamaya açıldı

Propa Plaza ofisleri dolar kurunu sabitledi

Propa İnşaat'ın Zincirlikuyu'daki Propa Plaza projesinde yer alan ofisler, dolar kuru 2.50'ye sabitlenerek kiralamaya açıldı. Kiralık A+ ofis alanlarının 140-170 metrekare arasında değiştiği proje küçük ve büyük alan ihtiyacı olan firmalara sunduğu çözümlerle dikkat çekiyor.

Propa Plaza doluluk oranı yüzde 85
Propa Plaza
'nın A+ ofis seçenekleri, 1, 2, 6 ve 8'inci katlarda yer alıyor. Merkezi konumdaki proje özellikle markalı işletmeler tarafından büyük ilgi görüyor. Kiracıları arasında Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding, Nfinity Games ve Eurowag gibi uluslararası kurumların yer aldığı Propa Plaza'da doluluk oranı yüzde 85'e ulaştı. 

Propa Plaza ofislerinde dolar kuru sabitlendi
Her biri 196 metrekarelik dört farklı bölümden oluşan 785 metrekarelik teraslı mağazaları yeme-içme sektörüne ya da banka ve sigorta gibi işkollarına yönelik kiralayan Propa İnşaat kiraciların artan döviz kurlarından etkilenmemesi amacıyla yeni bir düzenlemeye gitti. Yeni düzenlemeyle birlikte projede kiralamalar dolar kuru 2.50'ye sabitlenmiş şekilde yapılacak.

3 bin 500 dolardan başlayan fiyatlar
Ofis kiralarının 3 bin 500 dolardan başladığı projede aidatlar ise metrekare başına 2.50 dolardan gerçekleşecek. Bina içi geniş kapalı otopark hizmetinin yanı sıra, 7/24 güvenlik hizmeti sunan Propa Plaza, merkezi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Propa Plaza