Propa Plus avantajları sürüyor

Propa İnşaat, dördüncü yatırımı Propa Plus Residence'den daire almak isteyenlere yüzde 0.99 faiz avantajı ve 120 ay vade fırsatı sunuyor.

Propa Plus avantajları sürüyor

Levent-Zincirlikuyu bölgesine yönelik yatırımları ile dikkat çeken Propa İnşaat, dördüncü projesi Propa Plus Residence için özel bir kampanyaya başladı. Satışların yüzde 50'sinin tamamlandığı projede, Nisan ayı sonuna kadar yüzde 0.99 faiz avantajı ve 120 ay vade fırsatı sunuluyor. 

Propa Plus fırsatları sürüyor
İstanbul'un en önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Levent-Zincirlikuyu hattına yatırım yapmayı sürdüren Propa İnşaat, kalan 16 daire için özel bir kampanya hazırladı. Projenin konumu ve özellikleriyle yüksek yatırım ve kira değerine sahip olduğu bilgisini veren Propa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Can Reşit Özçiçek, firmanın tüm projelerinde en iyi yatırımcılarla çalıştığını söyledi. Yatırımlarını İstanbul'un gerçek merkezi semtlerinde inşa edildiğini vurgulayan Özçiçek:

"O yüzden Propa markası A sınıf projelerle özdeşleşmiş bir marka olarak anılıyor. Tüm projelerimiz sahiplerine kaliteli bir yaşam tarzı sunmanın yanı sıra özel konumuyla yüksek yatırım değeri de sağlıyor. Ayrıca kolay ödeme seçenekleriyle de müşterilerimizin yanında yer alıyoruz..." ifadelerini kullandı. 

Propa Plus avantajları sürüyor

875.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Propa Plus Residence'den ev almak isteyenler için Abank işbirliği ile özel bir kampanya hazırladıklarını ve projede fiyatların 875.000 TL'den başladığı bilgisini veren Özçiçek, yatırımcıya yüzde 10 indirim ve masrafsız kredi ile yüzde 0.99'luk faiz avantajı sunduklarını söyledi. Özçiçek:

"100.000 lira tutarında kredi için aylık taksit 1.021 liradan başlıyor. Mayıs’ta fiyat artışı olacak. Plus Residence’ı 11 ay sonra teslim ediyoruz." dedi. 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Propa Plus Residences