Propa Plus Residence'a büyük ilgi

Propa İnşaat'ın Zincirlikuyu'da inşa ettiği Propa Plus Residence projesine talep yağdı. 38 rezidans içeren projeye 15 Ekim'den bu yana on kat kadar talep geldiği açıklandı

Propa Plus Residence'a büyük ilgi

Zincirlikuyu'da inşa edilen  Propa Plus Residence'ye ön taleplerin alınmaya başlandığı 15 Ekim'den bugüne büyük bir talep geldi. 38 rezidansın on katı kadar talep alınan projedeki 8 daire ise şimdiden sahiplerine kavuştu. 

Propa Plus Residence
Konumu ve konseptiyle önemli ayrıcalıklar içeren Propa Plus Residence projesinde yer alan 38 daire için 390 talep alındığı açıklanırken, projenin tamamının yakın zamanda satılması bekleniyor. Çok amaçlı kullanıma uygun biçimde tasarlanan ve ev, ofis ya da home office kullanımına uygun bir konspette geliştirilen Propa Plus'ta daireler 69 ile 156 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip olacak. Projede daire tipleri 1+1'den 3+1'e kadar değişiklik gösterecek. 

Propa Plus Residence'a büyük ilgi

312 bin dolardan başlayan fiyatlar
Lansmana özel indirimle 312 bin dolardan satışa sunulan Propa Plus Residence projesinde dolar kuru 2.75 TL'de sabitlendi. Yüzde 5 peşinatın sunulduğu projede 36 aya kadar da vadelendirme imkanı sunuluyor.

Propa Plus Residence'a büyük ilgi

Propa Plus residence, Zincirlikuyu Kore Şehirleri Caddesi üzerinde, Metro istasyonuna 250 metrelik bir mesafede konumlanıyor. 7 gün 24 conicierge ve Plus House Car özel şoförlü transfer hizmetleri sunan projede SpA, terapi, masaj ve bakım hizmetlerinin yanı sıra, bahçe terasları ve yüzme havuzları yer alıyor. 

İnşaat çalışmalarının başladığı Propa Plus Residence projesinde teslimlerin 2017 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor.

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Propa Plus Residences