Propa Plus Residences Zincirlikuyu teslimleri Mart 2017'de!

Propa İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Propa Plus Residences Zincirlikuyu teslimleri Mart 2017'de başlayacak

Propa Plus Residences Zincirlikuyu teslimleri Mart 2017'de!

Propa İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Propa Plus Residences Zincirlikuyu teslimleri Mart 2017'de başlayacak. Özel tasarlanan fonksiyonel kat planları sayesinde ofis ve ev kullanımına uygun olan projede 38 özel rezidans bulunuyor. 

Propa Plus Residences bahçe ve terasların peyzajı, özgür yaşam ve çalışma stili sunuyor. Şehrin panoramik manzarası eşliğinde yüzme ve dinlenme ayrıcalığını sunan projenin çatı terasında bulunan Plus Pool@The Roof'ta huzur içinde dinlenebilirsiniz.

Propa Plus Residences Zincirlikuyu teslimleri Mart 2017'de!

 

Etiler ve Levent'e yürüme mesafesindeki merkezi konumu, ulaşım kolaylığı ve özel konsepti ile yatırımcılardan ilgi gören Propa Plus Residences tek bloktan meydana geliyor. 1+1, 2+1  ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı projede daire alanları 69 metrekare ila 156 metrekare arasında değişiyor. 

Propa Plus Residences Zincirlikuyu fiyatları 1+1 dairelerde 240 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 5 bin TL taksitle, 48 ay sıfır faiz ile konut sahibi olunabiliyor. 

Propa Plus Residences projesinde konutlar isteğe bağlı ev ya da ofis ya da home ofis olarak kullanılabiliyor. Projede Spa, terapi ve bakım hizmetleri, spor salonu, plates yoga stüdyosu, toplantı odaları bulunuyor. 

 

Propa Plus Residences Zincirlikuyu teslimleri Mart 2017'de!

 

Propa Plus Residences nerede? 

2017 yılı Mart ayında teslim edilecek olan proje, Zincirlikuyu Kore Şehitleri Caddesi'nde konumlanıyor. Propa Plus Residences, Zincirlikuyu metro istasyonuna 250 metre, Zincirlikuyu metrobüs durağına ise 250 metre mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Propa Plus Residences