Propa Plus Residences

Propa Plus Residences daire büyüklükleri 69 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor

Propa Plus Residences

Propa Plus Residences 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Propa Plus Residences daire büyüklükleri 69 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor.

Propa Plus Residences özellikleri arasında bahçe ve terasları yeşil özlemini giderirken, terasta yer alan panoramik manzaralı yüzme havuzu, spor salonunun yanı sıra pilates ve yoga stüdyosu, SPA, terapi, masaj ve bakım hizmetleri yer alıyor. 7 gün 24 saat concierge ve Plus House Car özel şoförlü transfer hizmetleri de Propa Plus Residences sahiplerine sunuluyor. İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Propa Plus Residences daireler 367.000 dolardan alıcı bulurken, yüzde 5 peşinat oranından başlayan 7 farklı ödeme planı sunuluyor ve kişiye özel alternatif ödeme planları da oluşturulabiliyor. 

Propa Plus Residences nerede?
Propa Plus Residences Projesi; Büyükdere Caddesi Levent-Zincirlikuyu mevkiinde, Kore Şehitleri Caddesi cepheli, Zincirlikuyu Metro istasyonuna 250 metre, Zincirlikuyu Metrobüs durağına ise 250 metre mesafede yer alıyor.

"Propa Plus Residences" Başlıklı Haberin Galerisi

Propa Plus Residences

Propa Plus Residences

Propa Plus Residences

Propa Plus Residences

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Propa Plus Residences