Propa Plus Kartal'da inşaat başlıyor

Propa İnşaat, ruhsatını aldığı Propa Plus Kartal projesinde inşa sürecinin kısa süre sonra başlayacağını açıkladı

Propa Plus Kartal'da inşaat başlıyor

Propa İnşaat, Kartal'da hayata geçireceği Propa Plus Kartal projesinin inşaatına yakında başlayacak. Yapı ruhsatının alındığı Propa Plus Kartal'ın satışlarına ise önümüzdeki günlerde başlanacak

Propa Plus Kartal'da inşaat başlıyor
İstanbul Zincirlikuyu'da hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Propa İnşaat, Kartal'da inşa edeceği Propa Plus Kartal'ın yapı suhsatının alındığını ve inşaat çalışmalarının yakında başlayacağını duyurdu. 2016 yılı içinde inşaatın başlayacağı Propa Plus Kartal'da satışlara ise önümüzdeki günlerde start verilecek.

Propa Plus Kartal projesi
2 Blok üzerinde toplam 198 konutun yer alacağı Propa Plus Kartal projesinde 13 ticari ünite yer alacak. Projede toplam 211 bağımsız bölüme yer verilecek.

Toplamda 7 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek Propa Plus Kartal, özel konumu ve mimari özellikleriyle dikkat çekiyor. Sektördeki 43 yıllık deneyimini estetik ve teknoloji ile birleştiren ve bugüne dek 26 farklı projeyi hayata geçiren Propa İnşaat, Propa Plus Kartal projesinin satışlarına önümüzdeki günlerde başlamayı hedefliyor. 

Diğer taraftan Propa İnşaat tarafından Zincirlikuyu'da inşa edilen Propa Plus Residences'te de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projede genişlikleri 69-156 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: propa plus kartal