Protherm Türkiye’deki 10. Yılını kutladı

Vaillant Group markalarından Protherm, Türkiye’deki 10. yılını, özel bir toplantıyla kutladı

Protherm Türkiye’deki 10. Yılını kutladı

22 Kasım 2012 / emlakwebtv
Vaillant Group markalarından Protherm, Türkiye’deki 10. yılını, özel bir toplantıyla kutladı. Toplantıya, Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila, Protherm Türkiye Marka Müdürü Yusuf Türkel, Vaillant Group Türkiye yöneticileri ile Türkiye genelindeki 80 Protherm Bayisi katıldı.

Toplantının ilk bölümünde Protherm Türkiye’nin kuruluş ve 10 yıllık serüveni hakkında bilgi veren Yusuf Türkel şunları söyledi: “Türkiye genelinde 2000 firmalık bir dağıtım ağına ulaşan Protherm, kuruluşundan bu yana 10 yıllık süre içinde hızlı ve başarılı bir büyüme sergilemiştir. Her yıl ciro ve pazar payı bir önceki yıla göre katlanarak büyümüş ve sektörün önemli markalarından biri haline gelmiştir. Kaliteli ve dayanıklı ürünleri sayesinde Protherm seçkin yaşam alanlarının da tercihi olmaya devam etmektedir.”

Yapılan toplantıda Protherm’in yeni Yoğuşmalı Duvar Tipi Kombisi Leon da katılımcılara tanıtıldı. Leon kombi, 24 kw – 30 kw kapasite aralığında, yüzde 102 yoğuşma verimi ve 4 yıldız verim sınıfı (92/42/EEC) ile düşük yakıt sarfiyatı ile katılımcılardan tam not aldı.  

Toplantıda, Aykut Babila da Protherm Türkiye’nin servis yapılanması hakkında bir sunuş yaptı. 2003 yılında Protherm servis ağının kurulduğunu belirten Babila, yıllar içinde servis yapılanmasının geliştirildiğini, yeni ve modern araç alımlarının artarak devam ettiğini, yeni servis ekipmanları ile araçların daha donanımlı hale getirildiğini ve servis personellerine sürekli eğitimler verilerek hizmet kalitesinin artırıldığını belirtti. Babila ayrıca 2006 yılında Akıllı Servis hizmeti (Mobil KDT)’nin devreye girdiğini ve bu sayede daha hızlı, teknik ve standart servis hizmeti ile Türkiye’nin her yerinde tek tip ve kaliteli bir hizmetin sunulduğunu ifade etti. Babila, Protherm’in Türkiye’de 77 il merkezi 138 ilçede toplam 1034 Extern ve İntern Servis elemanı ile hizmet verdiğini de sözlerine ekledi.