Pruva 34 örnek dairesine Gönye Tasarım imzası

Bakırköy sahil yolunda hayata geçirilen Pruva 34 projesinin örnek dairesi, Gönye Tasarım tarafından hazırlandı

Pruva 34 örnek dairesine Gönye Tasarım imzası

Bakırköy'de inşa edilen Pruva 34 projesinin örnek dairesinin iç mimari tasarımı, Gönye Tasarım tarafından yapıldı. Gerçek daire algısının ön plana çıktığı tasarımın tüm detaylarında müşterif profili ile uyumlu üst segment ürünleri tercih edildi.

Pruva 34'e Gönye Tasarım imzası
Pruva 34 projesi kapsamında hazırlanan örnek dairenin tasarımında uygulanan dekorasyon detayları ve mobilya seçimleri üzerinde özenli bir çalışma gerçekleştirildi. Özel olarak tasarlanmış mobilya, halı, ev tekstili, yatak tekstili ve yağlı boya tabloların mekana farklılık ve yaşanmışlık katmasının hedeflendiği örnek dairede, teknolojik donanımlara da yer verildi. Fotovoltaik cam istenildiği zaman, mekanlar arası şeffaflığın sağlanması amacıyla antre ve salon arasında kullanıldı.

Doğaya gönderme yapan uygulamalar
Gönye Tasarım taraından sıklıkla kullanılan doğaya gönderme yapan esintilere de yer verilen Pruva 34 örnek dairesinde, özel desenli ahşap parkeler ve kaliteli mermer seçimleri de dikkat çekiyor. Tüm dairenin belirli bir tema ve renk düzeninde kurgulandığı projede bronz detaylar, bej, kahverengi, mavi, yeşil, sarı ve turuncu tonlarıyla doğal, sofistike ve dinamik bir enerji yaratılmış.Tüm dairenin belirli bir tema ve renk düzeninde kurgulandığı örnek dairede, bronz detaylar, bej, kahverengi, mavi, yeşil, sarı ve turuncu tonlarıyla doğal, sofistike ve dinamik bir etki yaratımı hedeflendi. .