Pruva 34 projesinin örnek dairesine Gönye Tasarım imzası

Bakırköy Sahil Yolu üzerinde deniz manzaralı konumu ile dikkat çeken Pruva 34 projesinin örnek daire tasarımlarını Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal ortaklığındaki Gönye Tasarım gerçekleştirdi

Pruva 34 projesinin örnek dairesine Gönye Tasarım imzası

Bakırköy Sahil Yolu üzerinde deniz manzaralı konumu ile dikkat çeken Pruva 34 projesinin örnek daire tasarımlarını Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal ortaklığındaki Gönye Tasarım gerçekleştirdi. Büyük metrekareli daireler ve dublekslerin yer aldığı denize karşı konumlandırılmış Pruva 34 projesi kapsamındaki örnek daire tasarımının tüm detaylarında müşteri profili ile uyumlu üst segment ürünler tercih edilmiş. 

Pruva 34 projesinin örnek dairesine Gönye Tasarım imzası

Daire tasarımında mobilya seçimleri ve dekorasyon detayları, sabit mobilya tasarımları kadar özenle üzerinde durulan noktalar olmuş. Proje için özel olarak tasarlanmış mobilya, halı, yatak tekstili, ev tekstili ve yağlı boya tablolar, mekana farklılık ve yaşanmışlık katmış. Mobilya ve dekoratif ayrıntılar kadar iç mimari tasarımı farklılaştıran ve beklenen konforu kullanıcı ile buluşturan teknolojik donanımlardan fotovoltaik cam ise istenildiğinde mekanlar arası şeffaflığı sağlamak için antre ve salon arasında kullanılmış. 

Pruva 34 projesinin örnek dairesine Gönye Tasarım imzası

Gönye Tasarım'ın projelerinde sıkça kullandığı doğaya gönderme yapan esintiler, örnek dairede de detaylarda göze çarpıyor. Özel tasarım desenli parkeler ve kaliteli mermer seçimleri doğallığı iç mekan tasarımları ile buluşturmuş. Tüm dairenin belirli bir tema ve renk düzeninde kurgulandığı projede bronz detaylar, bej, kahverengi, mavi, yeşil, sarı ve turuncu tonları ile doğal, sofistike ve dinamik bir enerji yaratılmış. 

Proje Bilgisi: Pruva 34