Pruva 34'te 60 aya 0 faiz fırsatı

İstanbul Bakırköy'de hayata geçirilen Pruva 34 projesi yatırımcıya 60 aya 0 faiz fırsatı sunuyor. Projede metrekare fiyatları ise 4 bin dolardan başlıyor

Pruva 34'te 60 aya 0 faiz fırsatı

Doğa Madencilik tarafından İstanbul Bakırköy'de hayata geçirilen Pruva 34 projesinde satışlar devam ediyor. Metrekare fiyatlarının 4 bin dolardan başladığı Pruva 34'ten ev almak isteyenlere ayrıca 60 aya 0 faiz avantajı sunuluyor. Projede teslimlerin ise 2018 yılı Haziran ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Pruva 34 Bakırköy'de hayata geçiriliyor

Doğa Grubu firmalarından Doğa Madencilik imzası ile Bakırköy'de hayata geçirilen Pruva 34 projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Marmara Denizi'nin tam karşısında ve İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri üzerinde yer alan proje toplamda 62 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde yer alıyor. Pruva 34'ün İstanbul'un merkezinde ve mavi yeşil ile iç içe bir proje olduğunu söyleyen Doğa Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Ayvacı, projenin 10 bloktan meydana geleceği bilgisini paylaştı.

Pruva 34'te 60 aya 0 faiz fırsatı

Karma nitelikli bir proje

Ayvacı, Pruva 34 bünyesinde 7 rezidans, 2 otel ve 1 apart otel bloğunun yer alacağını vurgulayarak: "Projemizde 310 metrekare büyüklüğünde 4+1 ve 363 metrekare büyüklüğünde 5+1 dairelerimiz mevcut. Tümü deniz manzarasına hakim geniş teraslı rezidans bloklarında her katta 2 daire yer alıyor. Dairelerin birbiri ile tek komşu duvarının mutfak olması da müstakil yaşam konforu sağlıyor” şeklinde konuştu. 

Eşya seçiminde dünyaca ünlü markalar

Projede güven, konfor ve lüks yaşam konseptinin uygulandığını ve bu kapsamda dairelerin başta beyaz eşyaları olmak üzere dünyanın en önemli markalarıdan seçilen ürünlerle oluşturulduğunu belirten İlyas Ayvacı, "Pruva 34’de yer alan dairelerimiz İtalyan mutfak dolapları ile dünyanın 1 numarası ABD üretimi SubZero buzdolabı, Gaggenau marka fırın ve buharlı fırın, ısıtma çekmecesi, ocak ve davlumbaz ayrıca Gaggenau markalı çamaşır ve kurutma makinesi ile teslim edilecek..." dedi.

Haziran 2018'de teslim

Rezidans blokları ile apart otel ve otel bloklarının giriş çıkışları ile sosyal tesis ve otopark alanlarının ayrı ayrı planlandığı Pruva 34 projesinde teslimler ise Haziran 2018 tarihinde başlayacak. Otel bloklarından ilkinin Hilton'a satıldığını söyleyen İlyas Ayvacı: "Diğeri ile ilgili de görüşmelerimiz devam ediyor. Bu özel lokasyonda yer alan hem yatırım hem de oturum amaçlı konut almak isteyenlere ‘Pruva Aparts’ blogumuzda 60 ay sıfır faizli ödeme avantajı sunuyoruz..." dedi. 

1 milyon 292 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Toplamda 239 adet daireden oluşan Pruva 23 projesinde daire fiyatları ise 1 milyon 292 bin TL'den başlıyor. Ataköy Marina’ya 1 kilometre, E-5’e 3 kilometre mesafede yer alan Pruva 34  Avrasya Tüneli’ne 6 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 8 kilometre mesafede konumlanıyor

Firma Bilgisi: doğa madencilik
Proje Bilgisi: Pruva 34