Prysman Group'tan sürdürülebilirlik toplantısı

Prysmian Group Türkiye, İstanbul’da gerçekleştirdiği toplantıda A-Takımı Yetkili Satıcıları ile bir araya geldi

Prysman Group'tan sürdürülebilirlik toplantısı

Prysmian Group'un Türkiye operasyonu olan Prysmian Group Türkiye'nin, 2015 yılına hep birlikte dinamik ve pozitif bir başlangıç yapmak amacıyla düzenlediği, geleneksel A-Takımı Yetkili Satıcılar Toplantısı, 3 Şubat tarihinde, İstanbul'daki Point Hotel Barbaros'da gerçekleştirildi

Prysmian Group Türkiye, yetkili satıcılarla bir araya geldi
Türkiye genelindeki A-Takımı Yetkili Satıcıların bir araya geldiği toplantıya, Prysmian Group Türkiye A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte, Prysmian Group Türkiye'nin üst düzey yöneticileri, Yurtiçi Satış ve Pazarlama ekipleri katıldı.

Ocak ayı itibariyle Prysmian Group Türkiye CEO'luğuna atanan Erkan Aydoğdu, Prysmian Group Türkiye A-Takımı yetkili satıcıları ile, yeni görevi dolayısıyla ilk kez bir araya geldi. 2014 yılının değerlendirildiği, 2015 yılı plan ve hedeflerinin paylaşıldığı toplantıda, her yıl olduğu gibi yine "A-Takımı Yetkili Satıcılarımızı Yarınlara Bağlıyoruz" misyonu kapsamında görüşmeler gerçekleştirildi. "Müşteri Odaklılığı, Teknoloji, Takım Çalışması ve Sürekli Gelişim" konu başlıklarının üzerinde durulduğu toplantıda, Prysmian Group Türkiye CEO'su Erkan Aydoğdu açılış konuşmasını yaptı. Ayrıca toplantı kapsamında, yeni Mali ve İdari İşler Direktörü Alberto Tagliabue da, A-Takımı yetkili satıcılar ile ilk kez bir araya geldi.

Dikkat; her kablo aynı değildir
Prysmian Group Türkiye CEO'su Erkan Aydoğdu yaptığı açılış konuşmasında; "'Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...' girişimimiz ile ilgili ortak çabalarımız meyve veriyor. İş ortaklarımızla birlikte sadece işimizi büyütmekle kalmayıp, Türkiye'de daha güvenli, daha kaliteli ve daha yüksek performans gösteren ürünler geliştirerek, daha verimli bir pazar oluşturmaya katkıda bulunuyoruz. Bu bağlamda, başta müşteri odaklılığı olmak üzere gelişen teknolojiden sonuna kadar yararlanmak ve sürekli gelişimi etkin kılmak için, takım çalışmasının ne kadar önemli olduğu gözle görünen bir gerçek. Tüm bunların bir araya gelmesiyle, hep birlikte 'sürdürülebilirlik' sağlayacağımıza inanıyoruz." dedi.