Q Ege Ayvalık Projesi!

Botam Yapı Grubu tarafından Ayvalık Altınova'da yükselen Q Ege Ayvalık projesi fiyatları 379 bin TL'den başlıyor

Q Ege Ayvalık Projesi!

Botam Yapı Grubu tarafından Ayvalık Altınova'da yükselen Q Ege Ayvalık projesi fiyatları 379 bin TL'den başlıyor. 11 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen proje 76 adet daireden meydana geliyor. 2+1 konutlardan oluşan Q Ege satılık daire alanları 65 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Q Ege Botam projesi teslimlerinin Kasım 2016'da yapılması planlanıyor. 5 bloktan meydana gelen Q Ege, panoramik site ve deniz görüntüsüne sahip. Projede daireler ise akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. 

 

Q Ege Ayvalık Projesi!

 

Q Ege projesi sosyal donatıları içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, güneşlenme terası, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, güvenlik yer alıyor. 

Botam Yapı Grubu imzası taşıyan Q Ege fiyatları ise 379 bin TL ile 470 bin TL arasında değişiyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor. Aynı zamanda firma daire bedelini üçe bölüyor. Son ödeme ise teslimde yapılabiliyor. Q Ege projesinde yıllık kira gelirinin ise 15-20 bin arasında olması bekleniyor. 

 

Q Ege Ayvalık Projesi!

 

Ayvalık'ta yükselen Q Ege Altınova projesinin tamamı 2+1 dairelerden oluşuyor. Projenin en dikkat çeken özelliği bölgedeki güneş panelleri ile elektrik enerjisi üreten tek site olması. Daireler için üretilecek olan enerjinin dışında genel kullanım alanları içinde güneş panellerinden yararlanılacak. 

Q Ege projesinde daireler beyaz eşyalar ile teslim edilecek. Denize sıfır konumu ile ilgi gören Q Ege projesinin plajda kendine ait bir bölümü olacak. Q Ege projesinde daireler dört mevsim kullanım için uygun olarak tasarlanıyor. Dairelerde yerden ısıtma sistemi kullanılıyor. 

 

Q Ege Ayvalık Projesi!

 

 

Q Ege Ayvalık Projesi!

 

"Q Ege Ayvalık Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Q Ege Ayvalık Projesi!

Q Ege Ayvalık Projesi!

Q Ege Ayvalık Projesi!

Q Ege Ayvalık Projesi!

Firma Bilgisi: Botam Yapı Grubu
Proje Bilgisi: Q Ege